• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Ez a cső jó méret a JBL 401-hez?
ADA Clear Hose átlátszó szűrőcső - 13 mm, hossz: 3m
 
Utoljára módosított moderátor által:
Sziasztok!
Kicsit teoretikus a kérdés és lehet nem is ide való:
1. szoktátok törölni az értékelést a webshopban vagy hasonló? Mert vettem egy mágnes szelepet és az értékelést meg akartam keresni hogy tudjam mikor vettem (persze megvan a számla csak nem vagyok otthon)
2. Adott egy hightech akvárium amibe a lámpa alá szeretnék mohát (andezitre ragasztani) Lehet valami különleges így jutottam a Ricciardia Chamedryfoliahoz. Csak annyi lenne a kérdésem hogy ez a növény hogy is néz ki, mert ahány kép annyi féle van belőle. A saját topikjában is van szép tömött apró levelű és laza szellős kép is. Nem mindegy nekem mert nagyon szem előtt lesz. Most akkor hogy is néz ez ki? (na ez nem volt ide való fejvesztés terhe mellett vállalom)

Köszi, szép estét mindenkinek
 
1. szoktátok törölni az értékelést a webshopban vagy hasonló? Mert vettem egy mágnes szelepet és az értékelést meg akartam keresni hogy tudjam mikor vettem

Értékelést nem törlünk, de...
1. Negatív értékelés (3 csillag és alatta) jóváhagyási procedúrán megy keresztül, hogy be tudjuk azonosítani a rendelést és ha valami tévedés történt orvosolhassuk. A jóváhagyás miatt csak valós vásárlások mennek ki a webre. Általában 1-2 nap a jóváhagyás.
2. Ha negatív értékelést kapunk, de időközben megoldjuk a panaszt, akkor a negatív értékelés nem kerül ki amennyiben az ügyfél elégedett a folyamat végén.
3. Az értékelés csak egy adott termékre szól. Tehát ha időközben a termék helyett más érkezik, akkor a pozitív és negatív értékelések is elvesznek. És a termék nulláról indul. Ez mondjuk leginkább hátrány nekünk. Pl egy szűrő generáció váltás esetén stb.

Röviden a válasz nem törlünk :)

ui: sajátnál előfordulhat, hogy egy korábbit értékeltél? Volt kb 3 változat mire a mostani kialakult.
 
Értékelést nem törlünk, de...
1. Negatív értékelés (3 csillag és alatta) jóváhagyási procedúrán megy keresztül, hogy be tudjuk azonosítani a rendelést és ha valami tévedés történt orvosolhassuk. A jóváhagyás miatt csak valós vásárlások mennek ki a webre. Általában 1-2 nap a jóváhagyás.
2. Ha negatív értékelést kapunk, de időközben megoldjuk a panaszt, akkor a negatív értékelés nem kerül ki amennyiben az ügyfél elégedett a folyamat végén.
3. Az értékelés csak egy adott termékre szól. Tehát ha időközben a termék helyett más érkezik, akkor a pozitív és negatív értékelések is elvesznek. És a termék nulláról indul. Ez mondjuk leginkább hátrány nekünk. Pl egy szűrő generáció váltás esetén stb.

Röviden a válasz nem törlünk :)

ui: sajátnál előfordulhat, hogy egy korábbit értékeltél? Volt kb 3 változat mire a mostani kialakult.

Köszönöm a kimerítő választ.
Meg annyit kérdeznék hogy egy
http://www.greenaqua.hu/hu/riccardia-chamedryfolia.html amit fent is kérdeztem mekkora adag. A leírás 3x3cm-t ír. Mégis mire elég egy egy adag. Én egy 15x10-12cm és felületre akarok belőle tenni. Kell nekem 2 "doboz"?
 
Köszönöm a kimerítő választ.
Meg annyit kérdeznék hogy egy
http://www.greenaqua.hu/hu/riccardia-chamedryfolia.html amit fent is kérdeztem mekkora adag. A leírás 3x3cm-t ír. Mégis mire elég egy egy adag. Én egy 15x10-12cm és felületre akarok belőle tenni. Kell nekem 2 "doboz"?

A fotón látható rácsnál általában kevesebb a tropica adag. A morzsákat szét lehet szórni, de ha sűrűbb telepítést akarsz akkor ennek kb a duplája kell amit írtál.
 
A fotón látható rácsnál általában kevesebb a tropica adag. A morzsákat szét lehet szórni, de ha sűrűbb telepítést akarsz akkor ennek kb a duplája kell amit írtál.

Akkor 2 lesz mindenképpen. Érdemesebb a dennerlet venni talán? Vagy nem sokat számít?
 
Nincs ilyen terv a következő hetekben.
A szettek is csak azért vannak most akcióban, mert a hagyományos kompakt világítással csomagolt szettekből nem lesz több. Utána már LED verzió jön valószínűleg kicsit drágábban.

Sziasztok!

Az lehet már tudni hogy a leddel szerelt nanocube szettek milyen árban lesznek, illetve hogy a led lámpa mire lesz elég benne?
 
Back
Oldal tetejére