• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Hogy érdemes tapozni? Ha nekem a napi 1ml/20litert a GA mic/Mac-ból csak 0.1 vasat. 15 nitrátot, és 1.2 Po4 ot csinál akkor emeljem az adagot? Vagy minden tesztem rossz? Koszi.
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy Boraras Brigittae jelenleg elérhető nálatok készleten?
A weboldal szerint kifogytatok, de jó lenne egy megerősítés vagy infó hogy mikor lesz újra kapható.

Előre is köszönöm

Üdv
Péter


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy Boraras Brigittae jelenleg elérhető nálatok készleten?
A weboldal szerint kifogytatok, de jó lenne egy megerősítés vagy infó hogy mikor lesz újra kapható.

Előre is köszönöm

Üdv
Péter


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Talan jovo het, de nincs biztos info sajnos
 
Sry nem találtam jobb helyet.
Neo Mini CO2 diffúzornál normális, hogy oldalt-alul a kerámiánál jönnek belőle nagyobb bubik amik megülnek a perem alatt? Vagy hibás a cucc és garis csere?

Így:
34342620733_a0f77216b3_z.jpg2017-06-07_09-57-39 by Attila Szántó, on Flickr
 
Körben és alul is jönnek belőle bubik, ezért kisebb is elég belőle, mint üveg difiből. Alul azért látsz nagyobb bubit jönni, mert össze tud gyűlni a peremnél.
 
Sziasztok!
A bemutatóteremből jóárasított flexi mini lámpám a ma reggeli felkapcsolás óta csak pislákol. Fényereje kb. az eddigi tizede. Ti tapasztaltatok már ilyet? Vajon a lámpával van baj, vagy a kis kínai "trafó" nem üzemel úgy, ahogy kellene? Van esetleg tippetek, mit lehetne csinálni?
:eek::nailbiting::(
 
Sziasztok!
A bemutatóteremből jóárasított flexi mini lámpám a ma reggeli felkapcsolás óta csak pislákol. Fényereje kb. az eddigi tizede. Ti tapasztaltatok már ilyet? Vajon a lámpával van baj, vagy a kis kínai "trafó" nem üzemel úgy, ahogy kellene? Van esetleg tippetek, mit lehetne csinálni?
:eek::nailbiting::(

Volt már ilyen probléma vele, nem tudjuk melyik része okozza. Ki kell próbálni másik adapterrel.
 
Üdvözletem!

Utánrendeléssel kapcsolatban lenne kérdésem! A terméket, amit rendeltem, június 2-án bankkártyával kifizettem, még mindig folyamatban van (nem érkezett meg, nem kaptam értesítést, hogy feladták volna), ha már így alakult, akkor szeretnék hozzá még venni ugyan ilyen formában, bankkártyás fizetéssel egy másikat. Hogyan tudom megoldani, hogy egybe legyen a két termék és ne kelljen mégegyszer kifizetnem azt, amit már kifizettem? Ahogyan észrevettem utánrendelésnél a kosárban feltünteti a már meglévő terméket is, ha pedig igy megyek tovább a pénztárhoz, akkor duplán fizetem az első terméket.
 
Üdvözletem!

Utánrendeléssel kapcsolatban lenne kérdésem! A terméket, amit rendeltem, június 2-án bankkártyával kifizettem, még mindig folyamatban van (nem érkezett meg, nem kaptam értesítést, hogy feladták volna), ha már így alakult, akkor szeretnék hozzá még venni ugyan ilyen formában, bankkártyás fizetéssel egy másikat. Hogyan tudom megoldani, hogy egybe legyen a két termék és ne kelljen mégegyszer kifizetnem azt, amit már kifizettem? Ahogyan észrevettem utánrendelésnél a kosárban feltünteti a már meglévő terméket is, ha pedig igy megyek tovább a pénztárhoz, akkor duplán fizetem az első terméket.
Új rendelés, és a a megjegyzés rovatban jelezd, hogy együtt kéred a két rendelés kiszállítását. ha esetleg a második rendelés nem érné el az ingyenes szállítási határt, akkor jelöld "személyes átvételre" és szintén a megjegyzésben jelezd, hogy a másik csomaggal együtt küldjük ki.
 
Új rendelés, és a a megjegyzés rovatban jelezd, hogy együtt kéred a két rendelés kiszállítását. ha esetleg a második rendelés nem érné el az ingyenes szállítási határt, akkor jelöld "személyes átvételre" és szintén a megjegyzésben jelezd, hogy a másik csomaggal együtt küldjük ki.

Megvolt, nagyon szépen köszönöm a segítséget! További szép estét!
 
Igen, az egész akvárium ebből épült.
OK. Köszi. Ettől függetlenül mutathatnátok egy fotót az aktuális készletről (az építős videót megnéztem). Ez a kő pont passzol a terveimhez. Van konkrét elképzelésem, ahhoz keresek alapanyagot. De mivel sok kell belőle, csak akkor ruháznék be rá, ha sikerül megközelítőleg azt összehozni, amit szeretnék. Ha nincs annyi/olyan, akkor B-tervhez kell folyamodnom.
 
OK. Köszi. Ettől függetlenül mutathatnátok egy fotót az aktuális készletről (az építős videót megnéztem). Ez a kő pont passzol a terveimhez. Van konkrét elképzelésem, ahhoz keresek alapanyagot. De mivel sok kell belőle, csak akkor ruháznék be rá, ha sikerül megközelítőleg azt összehozni, amit szeretnék. Ha nincs annyi/olyan, akkor B-tervhez kell folyamodnom.

Ahogy nézem B a legnagyobb részét az első készletnek elhasználta az építésnél. Ma is vittek, lehet érdemes inkább megvárni egy következő kört.
 
Back
Oldal tetejére