• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok,
a GA-s reagens meg tud romlani a kis csepegtetős tárolójában? :)
köszi
Ismerősöm járt így, legutóbbi Black Friday-en rendelte, és azóta már vagy 3x váltott mindenféle színárnyalat között. :)
(Ja, és még bontatlan, olyan szinten, hogy a műanyag gyorszáras zacsiból sem lett kibontva.)
 
Utoljára módosított:
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem. A dennerle deponitmix meddig képes szárazon életben tartani a bacikat? Csak mert a leírásban az szerepel hogy biológiailag aktív. Hamarosan kezdeném az átalakítást, de úgy tervezem hogy pár napot nézegetem meg forgatom a dolgokat és persze hétvégén rendelném a növényeket bele. Betehetem egyből a talajt és rá a fedőréteget, kibír egy hetet is akár ebben a formában vagy inkább először tervezzem meg nélküle a scapet és utána pakoljak ki mindent, valahogy megjelöljem hogy mit hova tettem és a végén tegyem be táptalajnak?

Köszönöm!
 
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem. A dennerle deponitmix meddig képes szárazon életben tartani a bacikat? Csak mert a leírásban az szerepel hogy biológiailag aktív. Hamarosan kezdeném az átalakítást, de úgy tervezem hogy pár napot nézegetem meg forgatom a dolgokat és persze hétvégén rendelném a növényeket bele. Betehetem egyből a talajt és rá a fedőréteget, kibír egy hetet is akár ebben a formában vagy inkább először tervezzem meg nélküle a scapet és utána pakoljak ki mindent, valahogy megjelöljem hogy mit hova tettem és a végén tegyem be táptalajnak?

Köszönöm!

A baktériumok bele vannak oltva spóra formájában. Bármeddig nézegetheted, forgathatod :)
 
Sziasztok.
Az ADA Green gain és eca használható a GA tápokkal igaz? Illetve frissen indított akváriumba érdemes adagolni vagy az felesleges még?
 
Sziasztok.
Az ADA Green gain és eca használható a GA tápokkal igaz? Illetve frissen indított akváriumba érdemes adagolni vagy az felesleges még?
mehet GA mellett és szoktuk használni indítástól, annyi eltéréssel, hogy heti egyszer adagoljuk csak kiegészítésként
 
Akkor én is így fogok cselekedni, heti egyszer beadagolom a kezdeti időkben aztán mikor már fejlődnek akkor átállok a gyári adagolásra. Köszönöm szépen! :)
 
GA tap mellett mindig eleg lesz a heti egyszeri adagolas kulonben tultolod a vasat

Na akkor még jó hogy rákérdeztem, köszönöm a felhomályosítást. Akkor az Eca megy heti egyszer 5 csepp (100 liter vizem van) és a green gain pedig majd nyírások után.
 
Back
Oldal tetejére