• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok! Az ADA bacter ball meddig áll el? A magyar használati utasításban az van, hogy a felbontást követő egy évig. Az angolban semmilyen utalást nem találok rá.
A magyaroknál van lejárati idő a használati utasításban, tehát ott lejár. Angliában használhatod bármeddig.
 
Sziasztok! Az ADA bacter ball meddig áll el? A magyar használati utasításban az van, hogy a felbontást követő egy évig. Az angolban semmilyen utalást nem találok rá.
Itthon minden ilyen anyagra kotelezo lejaratot tenni, semmi baja nem lesz egyebkent.
 
Hali
Eheim plant cső vs. Grolux témában van valami okosságotok? Néztem a színképeket az eheim is elég szép pirosat tud még a Daylight is. Az eheim plant 4000k meg a grolux 8000k persze a K nem sokat mond a színképről. De azért vannak különbségek. Nem utolsó sorban a grolux drágább egy kicsivel. Esetleg van valami teszt amit ti csinaltok a boltban vagy csak vélemény hogy ti melyiket használnátok?
Köszönöm.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
A kérdés jó, engem is érdekel, mert addig oké hogy az Osram 6500K-s HO cső fehérnek bejövős, de lassan cserélnem kellene a 2 növényes ATI csövet, és dilemmában vagyok jómagam is.

Melyik növényes csövet válasszam?

És a 6500K-s daylight csöveket illetően megéri az Eheim a felárat az Osramhoz képest?

(120 centis pilácsba.)
 
Én most cseréltem otthon Sylvaniaról Eheimre. Látványosan erősebb (persze a használt csövekhez képest), és a színvilága természetesebb. 3x6500 K + 1xPLANT megy most a 4x39W Giesemannban. Boltban is megy egy ideje az egyik ATI ilyen összeállítással. Ha valaki színhű látványt akar, szerintem megéri. Ha csak fény kell, eddig is tökéletes volt a Sylvania. Fejlődési különbséget nem látunk, de a vörösek sokkal szebben kijönnek az Eheim alatt.
 
A kérdés jó, engem is érdekel, mert addig oké hogy az Osram 6500K-s HO cső fehérnek bejövős, de lassan cserélnem kellene a 2 növényes ATI csövet, és dilemmában vagyok jómagam is.

Melyik növényes csövet válasszam?

És a 6500K-s daylight csöveket illetően megéri az Eheim a felárat az Osramhoz képest?

(120 centis pilácsba.)
Megerősíthetem amit mondanak, tegnap voltam a boltba és direkt néztem az eheim csöveket az ati lámpában, az én új grolux fényes sokkal másabb és nem túlzok. Szerintem az eheim alatt sokkal szebb és természetesebb színek vannak.

Tapatalkkal küldve az én D6503 eszközömről
 
Szasztok!
Didiplis Diandara és/vagy rotala macranda mini várható?
Illetve power sand special S vagy sima power sand + GA adalékcsomag éri meg jobban?
 
Back
Oldal tetejére