• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok, láttam FB-n, hogy csütörtökön lesz egy live 15 órakor, érdeklődnék hogy visszanézhető módon meg fog maradni? Sajna dolgozom de szívesen végignézném este.
 
Facebookos, tehát igen. ;)

Csak 1-2 héttel ezelőtt is láttam valami hasonló kiírást valami live-ra, viszont este hazatérve nem láttam semmit, még a beharangozót sem a GA-nál, vagy az lehet elmaradhatott?! :) De örülök ha meglesz a videó akkor, esti nyugtatónak jó lesz :D (magyar nyelvnek de tudnék örülni egyszer az életben csak :rolleyes:)
 
Az élő adások alapvetően mindig elérhetők FB-n utólag. A múlt hetit technikai gondok miatt szedtük le (eltűnt a hang). Mivel a FB közösségünk nagyobb része külföldi mint hazai, ezért az általános témák mindig angolul lesznek közvetítve, magyarul csak a hazai vonatkozású dolgokat adjuk (pl. HAC díjátadó).
 
Az élő adások alapvetően mindig elérhetők FB-n utólag. A múlt hetit technikai gondok miatt szedtük le (eltűnt a hang). Mivel a FB közösségünk nagyobb része külföldi mint hazai, ezért az általános témák mindig angolul lesznek közvetítve, magyarul csak a hazai vonatkozású dolgokat adjuk (pl. HAC díjátadó).

Így már érthető, megnézem én angolul is, mozdulatok alapján azért az ember kikövetkezteti hogy miről is van szó, a látvány és a praktikák a lényeg, sokat lehet tanulni egy-egy ilyen videóból :)
Köszönöm. :)
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, mégpedig a 2010-es Book of ADA könyv egy pár oldaláról. Akinek megvan befotózná esetleg nagyban ezt a pár oldalt? :) Szerettem volna megvenni, de csak az új katalógus volt, amiben a növények nyírási technikái és az indítás nincs annyira jól szemléltetve. Viszont már kiolvastam, nagyon jó műszaki leírást ad egy akksiról, de nem adja a karbantartáshoz szükséges információt.
Nigró írt róla:
http://www.nigro.hu/2010/12/28/akvarium-inditasa-ada-concept/
És Viktor is:
http://viktorlantos.com/wordpress/2010/10/16/the-book-of-ada/
A Lets Start With A és a Starting with Q már megvannak és kinyomtatva olvasgatom is őket.
Köszi előre is! (y)
@viktorlantos
Elnézést, hogy direktbe Neked címezem. De a Te blogodon láttam ezt a füzetet, ezért gondolom, hogy megvan. Ha esetleg időd engedi, tudsz nekem segíteni a fentebb említett témában? Előre is köszönöm!
 
@viktorlantos
Elnézést, hogy direktbe Neked címezem. De a Te blogodon láttam ezt a füzetet, ezért gondolom, hogy megvan. Ha esetleg időd engedi, tudsz nekem segíteni a fentebb említett témában? Előre is köszönöm!

Huh nekem sajnos már nincs meg. És azóta az ADA is sokadszor átírta az anyagait. Nem elérhető abban a formában.
 
Szia. Nekem meg van a könyv. Holnap lefotózom. (Bár nem tudom hogy a regisztrációs korlátozás érinti-e a képfeltöltést.
 
Mit értesz frissítés alatt? Minden héten érkeznek növények.

Pangolino cserepes megszűnt, zselés elvileg hamarosan lesz. Pusilla pad szintén átmenetileg hiányos, de egy-két héten belül érkezik. Többit akár azonnal viheted a boltból.
 
Mit értesz frissítés alatt? Minden héten érkeznek növények.

Pangolino cserepes megszűnt, zselés elvileg hamarosan lesz. Pusilla pad szintén átmenetileg hiányos, de egy-két héten belül érkezik. Többit akár azonnal viheted a boltból.
Köszönöm válaszod.
Pongyolán fogalmaztam - "frissítés" alatt a jelenleg készleten nem lévő növényeket értettem.
 
Back
Oldal tetejére