• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Nagyon régen voltak ilyen cuccaink. Valamiért kikoptak. Bár ez picit új fejlesztés, de a kényelmetlenségén nem sokat változtat. Ezekkel leginkább az a baj hogy ráfeszül az üvegre. Látványra jó, de szerelni egyáltalán nem.

Rövidtávon nem várható. De az akril miatt és a minőség miatt lehet futunk majd egy kört később.
 
Valamilyen Plexis cégtől rendelsz egy pár métert és egész életedre el vagy látva! Méretre vágod, tűzhely felett hajlítod!
Évek óta ilyet használok.
Akkor egy kis DIY: hogyan hajlítod úgy meg ezt a kicsi csövet, hogy az ívben is megmaradjon a cső keresztmetszete? Mit húzol bele?
 
Akkor egy kis DIY: hogyan hajlítod úgy meg ezt a kicsi csövet, hogy az ívben is megmaradjon a cső keresztmetszete? Mit húzol bele?
Olyan kicsi a keresztmetszete, hogy teljesen meglágyul mikor melegíted. Nem kell bele semmi, annélkül is tök szépen meg tudod hajlítani.
Amúgy meg nem számítana szerintem ha kicsit lapulna.(nem lapul)
Egyébként évekkel ezelőtt rendeltem 4m-t mert annyi volt a minimum, de tök jól bírja a strapát nem nagyon kell cserélni. Párszor eltörtem azért kellet cserélni.
Már minden másra elbarkácsoltam, csak egy métert tartok vész esetére.
Szóval simán meg tudod gyári minöségűre csinálni!
 
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Most hoztam haza a co2 palackot. Mennyit kell várni vele mielőtt beüzemelem?
 
Haliho mindenkinek.
Tetratech ex800plus miért ugrott árban elkorat? Nemrég meg 27k volt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Hali
Van olyan lehetőség a webshopnál, hogy "belépve marad", vagy "automatikus bejelentkezés"?
 
Haliho mindenkinek.
Tetratech ex800plus miért ugrott árban elkorat? Nemrég meg 27k volt.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Nagyon régóta szét van verve az ára a szűrőnek. A mostani különbségben a Tetra idei áremelése és a régi tarthatatlan ár és normál listaár közötti különbség látszódik.
Várhatóan a többi webshop is hasonló árazásra áll be nemsokára. Vagy tönkreteszik a márkát teljesen.
 
Sziasztok!
Egy kérdésem és egy kérésem lenne egyben. Van egy kedves barátom aki rákbetegségből épül(t) fel most. Ezen alkalomból egy kis új lap szimbolikával egy bonsait szeretnénk adni neki. Amivel egyrészt egy darabig ameg négy fal köze van zárva ellehet és egy jó pár évig gondozhatja is. Van raktáron Kokedama - Bonsai Serissa Foetida? Egy hétfői postaba be lehetne SOSben tenni? Kell ehhez valamilyen kaspó meg?
Köszönöm!!!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok!
Egy kérdésem és egy kérésem lenne egyben. Van egy kedves barátom aki rákbetegségből épül(t) fel most. Ezen alkalomból egy kis új lap szimbolikával egy bonsait szeretnénk adni neki. Amivel egyrészt egy darabig ameg négy fal köze van zárva ellehet és egy jó pár évig gondozhatja is. Van raktáron Kokedama - Bonsai Serissa Foetida? Egy hétfői postaba be lehetne SOSben tenni? Kell ehhez valamilyen kaspó meg?
Köszönöm!!!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Hetfon csorogj be es megnezzuk mink van. Nem kell hozza semmi plusz, valamilyen talra erdemes ratenni, ilyesmink is van hozza.
 
Back
Oldal tetejére