• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Használtuk és idővel elengedtük. Jó cuccok voltak egyébként. De néhány probléma miatt levettük a kínálatból.
Köszi szepen, Viktor, lehet tudni, hogy milyen problemak miatt, vagy ez nem publikus?
Ugy ertem a gyartoval, forgalmazassal, vagy a termek minösegevel, az azzal valo tapasztalatokat illetöen voltak problemaitok?
 

Köszike :)

Az ELOS cég egyébként nem egy hatalmas vállalat. Kis manufaktúra akik minőségi termékeket gyártanak.

Az akvárium üvegeik és ennek az összeszerelése a mai napig talán a legjobb. Elképesztően szépen ragasztanak.
Minden más erre a vonalra épült rá. Akvárium szettek és a divatos kiegészítők.
Az ELOS nagyon sok egyedé méretű prémium monstrumot gyárt pénzes megrendelőknek. A tengeri forgalmuk szerintem sokkal nagyobb mint az édesvizi. Amerikai és orosz oldalon ezekből nagyon sokat adnak el.

Szerintem nem tudnak mindent ugyanabban a minőségben gyártani. Nem lehet ennyi terméket ilyen szinten tolni. A kereslet élénkítésre meg az évenkénti, kétévenkénti termék váltást találták ki. Nehéz követni.

A tápjaik jók voltak. Jó a talaj is. Érdemes megnézni mert mindig van egy prémium vonal náluk és egy kezdő. A kezdő/ismerkedő cucc nem azonos a cég ultra prémium világával.
 
Sziasztok!
Rá tudnátok nézni egy rendelésre? 100025607
Hétfőn adtam le és reménykedtem hogy meg a heten megkapom. A másik hogy van régebbi rendelesem ami meg nincs lezártnak beírva. És 700pont - ban vagyok. Valahogy nem kaptam meg legutóbb.
Koszi.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok!
Rá tudnátok nézni egy rendelésre? 100025607
Hétfőn adtam le és reménykedtem hogy meg a heten megkapom. A másik hogy van régebbi rendelesem ami meg nincs lezártnak beírva. És 700pont - ban vagyok. Valahogy nem kaptam meg legutóbb.
Koszi.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Szia megnéztük. Minden van készleten lehet a szállítmány mozgások miatt nem fejezték még be a srácok. Mai nap csomagolják és küldik. Holnapi érkezéssel.
A korábbi rendelést lezártuk közben.
 
Sziasztok!

Rá tudnátok nézni a 100025639 számú rendelésre? Kollégámmal együtt rendeltünk a hét elején, csak szeretnénk tudni, mikorra várható, illetve mire kell várni, ha kell.

Köszi!
 
Sziasztok!

Rá tudnátok nézni a 100025639 számú rendelésre? Kollégámmal együtt rendeltünk a hét elején, csak szeretnénk tudni, mikorra várható, illetve mire kell várni, ha kell.

Köszi!

Kérlek telózz be a boltba, napközben nem fórumoznak a srácok.
 
Ez mennyire gáz? Túl telített az oldat? Most hozta a posta.
 

Attachments

  • IMG_2922.JPG
    IMG_2922.JPG
    88 KB · Megtekintések: 0
Sziasztok!
Az ada green bacternek van lejárati ideje? Azért kérdezem mert eddig szép barnás szine volt most meg zavaros!

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Sziasztok!
Az ada green bacternek van lejárati ideje? Azért kérdezem mert eddig szép barnás szine volt most meg zavaros!

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

Nincs benne romlandó anyag. Így max beszennyezni lehet.
Frissen bontás után történt ez? Rázd fel. Ha megromlik megváltozik a szaga.
 
Most látom külföldi shopban: Akril U cső 4/6-os csőhöz 10-20-30cm-es hosszban. Tudtok-e ilyet beszerezni, vagy van-e ilyen a shopban? Inkább tőletek vásárolnék.
HTB1FPMVHXXXXXbQXpXXq6xXFXXXP.jpg

HTB15ngNHXXXXXbqXVXXq6xXFXXXX.jpg

HTB1ykMYHXXXXXXuXpXXq6xXFXXXB.jpg
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére