• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Egy pohár víz...

És csak ötleteim vannak, min lehetne spórolni: pl. maga az üveg, de az nem nagy tétel, új szűrő helyett használt, de azt meg ki kell fogni, és nem mindegy, hogy kell-e még hozzá venni szűrőanyagot. Világítás is lényeges tétel, de a quaodnál olcsóbbat nem találtam.
 
Mi lenne, ha a nemrég kapott tűhegyű műszerész és a most jött ültető csipesszel fognám az eddig ültetésre használt bambusznyárs pálcikákat, és így ültetnék? ;)
- Elnézést kedves olvasó, de agyamra ment a munkámban megszaporodott adminisztráció. -
 
Megmaradt, de nem piros, megmaradt zöldnek. Ami érdekes: hátul, takarásban sem barnul.
Most hogy mondod, őt is nyírni kellene. Meg minden mást is, főleg HM-et, de a parvulát is. A jávai mohával pedig kezdenem kellene valamit... Maradt még mohám. Csináljak mohafalat?????
 
Azokra az ágakra, amik a kövek helyett jöttek. De mintha azokról sem tettem volna fel képet. De még maradt raklapnyi.
Spiky-ből vajon lehet falt nevelni? Vagy baromság egy ekkora akváriumban, csak még szűkösebb lesz??
 
Vajon mennyit szűkít? - Tuti nyírnám, különben benőné az egészet, de kb. legalább milyen vastagsággal kell számolni?
 
3 centi még belefér, még éppen marad elől egy kis víz. :LOL:
Mulm: ez is elgondolkodtató. Ráaggatok egy táblát: "Rendszeresen porszívózandó!"
 
Éjjel az akvárium lakója a szokásos műugrását nem tervezte meg eléggé. Megtalálta a szűrőcsövek melletti néhány centit, ahol nem volt fedve az akvárium. A reggeli etetésnél találtam meg kb. fél méterre az akváriumtól. :cry:
 
Szűrőtakarításkor találtam egy RC-t. A siporax között barikádozta el magát :bag:. Bedobtam az akváriumba, fél pillanattal később begyújtotta a rakétáit és már el is tűnt:phantom:. Kíváncsi lennék, mi van vele, mennyire viselte meg a takarítás.
Várom az ötleteket, hogy találjam meg fakó barátunkat a zöld susnyásban. Kellő információgyűjtés után indul a művelet, melynek fedőneve: "VADÁSZAT A VÖRÖS OKTÓBERRE!" - remélem, nem fog eltartani októberig...
 
erre azért nem tudnék válaszolni. Én két karikát szoktam megfőzni. Azt teszem be nekik. 6 Amanó és kb 100 sakura.
De ne próbálj arányosítani. Tegyél be egy karikát megfőzve, ha 2 nap után még van belőle szedd ki és dobd ki. :)
 
yippííí! Jelentem Vörös Október megvan épen és sértetlenül.
Az akvárium közepén, egy mohás ágacskán pózolt, azután elsöpört a bozótosba. :D Nem találok táncoló smile-t.
Ettől függetlenül este dobok neki uborkát, hogy az asszony is lássa, nem csak HALlucinálok.
 
yippííí! Jelentem Vörös Október megvan épen és sértetlenül.
Az akvárium közepén, egy mohás ágacskán pózolt, azután elsöpört a bozótosba. :D Nem találok táncoló smile-t.
Ettől függetlenül este dobok neki uborkát, hogy az asszony is lássa, nem csak HALlucinálok.
Ha gondolod legközelebb viszek egy marék piroskát:D, hogy ne azt az egyet kelljen keresgélni:) ha minden igaz, akkor nov.1-én megyek haza 2-3 napra.
 
Ha gondolod legközelebb viszek egy marék piroskát:D, hogy ne azt az egyet kelljen keresgélni:) ha minden igaz, akkor nov.1-én megyek haza 2-3 napra.
Köszi!
Pénteken megyek garnélára vadászni.:vamp: Ha nem járok sikerrel, szavadon foglak! ;)
 
Back
Oldal tetejére