• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Earth-Wind-Fire - Ügyfél akvárium

Gyönyörű lett. Balázs megint odatette magát. Nekem nagyon bejön egyébként ez a minimal stílus. És most lehet látni hogy mennyire passzol ez a típusú bútor és persze az akvárium ebbe a miliőbe. Ha egyszer végre megállapodok valahol, biztos hogy így fogom berendezni a lakást. :) (y)
 
Ez megint ez profi munka...:)) Nagyon szép.... Egy kérdés, hány ügyfeles akváriumot kell karbantartanotok hetente?

Köszi :) Most még nincs sok, mert inkább segítettük az ügyfeleket, hogyan tudják a legjobban gondozni az akváriumaikat. És sokan szeretnek is vele bíbelődni.
De egyre több olyan megkeresés van, ahol nincs rá idő, vagy lehetőség, hogy az ügyfél gondoskodjon róla. És akkor még nem beszélek arról, hogy egyre több sügéres akvárium konvertálódik át növényessé. Ezek pedig eleve nagy méretű akváriumok. 800 liter és felette. Itt inkább sanszos a karbantartás.

Szóval most még bírjuk azért, de dolgozunk keményen a sikerért :)

Eddig nem is nagyon kommunikáltuk, de időközben készült egy építéssel kapcsolatos oldalunk is ami kifejezetten az ilyen munkákra koncentrál
Akvárium építés. Akvárium berendezés. Exkluzív növényes akváriumok.
 
Szerintem ezt a holnapot valahol már említetted:)) Nekem ez nagyon tetsző stratégia:)) Így egyre többek kedvet kaphatnak növényes aksihoz:))
 
Szerintem ezt a holnapot valahol már említetted:)) Nekem ez nagyon tetsző stratégia:)) Így egyre többek kedvet kaphatnak növényes aksihoz:))

Ez egy picit más rétegnek szól. Ők nem nagyon fórumoznak, de tényleg az a cél, hogy egyre többen megismerhessék ezt a szép hobbit.

Tök vicces egyébként mennyire nem talál el az info még mindig sok emberhez.
A héten pl volt svájcból vevőnk aki nálunk vásárolta be a kellékeket most induló növényeséhez (annak ellenére hogy ott a myscape), miközben pár napja jött be egy ügyfél az utcából pár házzal lakik lejjebb és azt kérdezte mióta vagyunk itt? Nem is tudta. :)
Szóval van még mit tenni ezen a területen.
 
Nem lennék meglepődve, ha elvinné az első helyet "large" kategóriában...
Nagyon jó lett, gratulálok! (mellesleg megvan az inspiráció a következő akimhoz...:)

Szerintem Balázs nem a dobogóra szánta az akit, de már az a tény, hogy egy külső helyszínen karbantartott akiról végül ilyen jó fotó készülhet szuper dolog.
A kaktuszos aksija azért inkább tűz közelébe készült.
 
Szerintem Balázs nem a dobogóra szánta az akit, de már az a tény, hogy egy külső helyszínen karbantartott akiról végül ilyen jó fotó készülhet szuper dolog.
A kaktuszos aksija azért inkább tűz közelébe készült.

A kaktuszos is ott van, de ez a minimál stílus nagyon bejön. Gondoltam az is szempont volt, hogy mivel irodai aki, viszonylag kevés növényből épüljön fel a scape, ami a karbantartást is megkönnyíti. Mellesleg mikor készült ez az aki? Látok egy kis hasonlóságot a májusi ADA wokshop-on összerakott hardscape-pel, ott is horizontális vonalakban gondolkozott Balázs...
 
Ugh... ezt benyomtam háttérképnek a desktopon.
A szeptemberi restartomnál már tudom merre kell mennem, csak nano környezetben.

Meg lehet kérdezni, hogy melyik ez a kellemes színű dekor homok ami így harmonizál a dragonokkal? Valamint a fák azok Red Moor-ok?
 
Basszus lehet, hogy velem valami gond van, de ennél az akinál is, csakúgy mint rengeteg másiknál az oldalsó ún. "bütüs" nézet ragad meg, nem pedig a front. Itthon is oldalról nézegetem az akit, meg ismerősöknél is. Mondom én, hogy valami nem stimmel...:)
 
Kérdés: azt látom hogy Dragon kövek és red moor, a moha az riccardia? Vagy van még más is rajta?
(Szerintem ebbe a minimálabb köves-fás scape-be indulok el legközelebb.)
 
@viktorlantos , emlékeztek még esetleg hogy miből hány kiló ment bele? Amazonia, Coloraso, dekorkő?

Hasonló minimál scape lesz a következő akvám szerintem.
 
Back
Oldal tetejére