• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos EAPLC 2017 Contest

7; 9; ezeket nem biztos hogy magam elé engedtem volna. De nem baj, lehet hogy mögöttem is van kettő, akiket meg igen :)
A leírásoknál az akváriumok méretének helyes megadása valamiért idén sem sikerült. Olyan, mintha valami bekattanna náluk, hogy minden nano akvárium 45 cm magas :D (beleértve Sanyi a tiédet is)
szerk: a 8-asnál a baloldali hegy fölött mi történt a fotóval? Elázott? :)
 
7; 9; ezeket nem biztos hogy magam elé engedtem volna. De nem baj, lehet hogy mögöttem is van kettő, akiket meg igen :)
A leírásoknál az akváriumok méretének helyes megadása valamiért idén sem sikerült. Olyan, mintha valami bekattanna náluk, hogy minden nano akvárium 45 cm magas :D (beleértve Sanyi a tiédet is)
szerk: a 8-asnál a baloldali hegy fölött mi történt a fotóval? Elázott? :)
De tényleg az átfut, hogy egy 74L-es akvárium versenyez a < 50L nano versenyben?

9. helyezett

Size: 46 x 35 x 46
Volumen: 48L

Ha az üvegvastagságot levonom és 10mm-es golyóálló üvegből van akkor is 68L

7. helyezett

Size: 45 x 30 x 45
Volumen: 35L

No ez miért 35l? Hogy jön ki?

8. helyezett 90L-es, ezt már végképp nem értem.
 
Utoljára módosított:
@Cipo3 Mi is arra próbáltunk rámutatni, hogy a magasságok vannak elrontva, ahogy tavaly is. Nem az űrtartalmak! Tehát nem kategória besorolási hiba van, hanem csak a megadott paraméterek hibádznak. Hát így futnak át :)

@kuchi Duma! :D :D
 
Nem titkoltam!Csak a naplózás nem nekem való!Meg lusta is vagyok!:p
A "sem"-et azért írtam, mert ezt a képem eddig én sem mutattam, de akkor már tudom miért: lusta vagyok én is.:D
 
Utoljára módosított:
De tényleg az átfut, hogy egy 74L-es akvárium versenyez a < 50L nano versenyben?

9. helyezett

Size: 46 x 35 x 46
Volumen: 48L

Ha az üvegvastagságot levonom és 10mm-es golyóálló üvegből van akkor is 68L

7. helyezett

Size: 45 x 30 x 45
Volumen: 35L

No ez miért 35l? Hogy jön ki?

8. helyezett 90L-es, ezt már végképp nem értem.
Nem akarok okoskodni,de ez tuti elírás!Pl @matrai Nano kolléga akija se Size: 45 x 30 x 45!
 
Amúgy a múlthéten voltam a Normál kategória 1 helyezetnel,Andre Franken-nel.Aki tavaly és idén is mind a 3 kategóriában a top 10 be volt,van!Megnéztem az akikat,es a vabit is!A vabi akkora mint az ágyam!150x50!!!:confused:
 
@Cipo3 Mi is arra próbáltunk rámutatni, hogy a magasságok vannak elrontva, ahogy tavaly is. Nem az űrtartalmak! Tehát nem kategória besorolási hiba van, hanem csak a megadott paraméterek hibádznak. Hát így futnak át :)

@kuchi Duma! :D :D
Értem, de a 8. helyezett 90L-en látszik, hogy minimum 50 cm széles akva, magyarán tuti méret feletti.


Nem akarok okoskodni,de ez tuti elírás!Pl @matrai Nano kolléga akija se Size: 45 x 30 x 45!
Hát pedig pont azt akartam, hogy okosítsatok fel. S meg is tettétek. De ebből is látszik amit Viktor is mond, hogy iszonyat igénytelen a szervezés a németeknél.

Le merném fogadni ha Viktorék karolnák fel és csinálnák az eaplc-t sokkal minőségibb lenne, ha csak a kisujjukat teszik oda hatszor jobbat kihoznak. Viszont a nyereményeket finanszírozni már más tészta (bár nem is néztem mit lehet nyerni)
 
Viszont a nyereményeket finanszírozni már más tészta (bár nem is néztem mit lehet nyerni)
Mar évek óta ott vagyok a díjkiosztón,korábban Karlsruhe-ban volt,tavaly és a közeljövőben Hamburgba tartják a Garnelenhaus-ban!Szupi kis hely!Eddig mindig a top 10 Tropica növény csomagot,oklevelet,es a Top 3 Ada nano akváriumot,lämpät stb...Idén azt talältak ki,hogy a top 3 ha el akar utazni akkor fizetik az utazását,szálast stb..Bar ezt tavaly mondtak!
 
Így hogy felkerültek a képek lehet hogy jövőre kihagyom az EU derbit.Főleg mert még az sem biztos hogy sikerült neveznem :D
Egy két top 10 akvárium hát mondjuk úgy hogy inkább csöndben maradok ...........:wacky::facepalm:
Sanyinak na meg persze Patriknak nagy respect (y)nagyon tettszenek az akváriumok amiket összeraktatok,és már ezeken az akváriumokon is látszik mennyire jók lesznek a hazai versenyek,jobbnál jobb nevezésekkel.(y)
 
Így hogy felkerültek a képek lehet hogy jövőre kihagyom az EU derbit.Főleg mert még az sem biztos hogy sikerült neveznem :D
Egy két top 10 akvárium hát mondjuk úgy hogy inkább csöndben maradok ...........:wacky::facepalm:
Sanyinak na meg persze Patriknak nagy respect (y)nagyon tettszenek az akváriumok amiket összeraktatok,és már ezeken az akváriumokon is látszik mennyire jók lesznek a hazai versenyek,jobbnál jobb nevezésekkel.(y)
Jövőre majd úgy kell indulni, hogy bedobod nano és normal kategóriába is ugyanazt. :D
Komolyan gondolkoztam rajta, hogy idén bedobom a tavalyit nanoként, csak hát azok a csúnya fekete szilikon csíkok.... :D
 
Back
Oldal tetejére