• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2016 - díjátadó november 19

Jó lenne ha a nano beérne szept. 30-ig, de elnézve a mohákat, nincs rá nagy esély. :(
 
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem azoktól, akik már neveztek. Nálam képfeltöltéskor végigmegy a zöld csík, kitöltök mindent, aztán mikor a publishra nyomok, ezt írja a képhez:
You must upload a featured image - Egy kiemelt képet kellene feltöltenem? Mi lehet a gond?
Már butítottam 150dpi-re, már 3,1Mb és 7Mb között van, nem igazán értem...

Előre is köszönöm a segítséget!
 
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem azoktól, akik már neveztek. Nálam képfeltöltéskor végigmegy a zöld csík, kitöltök mindent, aztán mikor a publishra nyomok, ezt írja a képhez:
You must upload a featured image - Egy kiemelt képet kellene feltöltenem? Mi lehet a gond?
Már butítottam 150dpi-re, már 3,1Mb és 7Mb között van, nem igazán értem...

Előre is köszönöm a segítséget!

Azóta se jutottam előre ebben a dologban... :)
Esetleg valaki tud valamilyen elérhetőséget a szervezőkhöz (e-mail), ahol utána tudnék kérdezni, hogy mi lehet a probléma? Az oldalon nem találok elérhetőséget.
Köszönöm!
 
Azóta se jutottam előre ebben a dologban... :)
Esetleg valaki tud valamilyen elérhetőséget a szervezőkhöz (e-mail), ahol utána tudnék kérdezni, hogy mi lehet a probléma? Az oldalon nem találok elérhetőséget.
Köszönöm!
Nekem is ez volt de ez nem probléma.Ha már feltöltötted és a zöld csík végig ment akkor az fent van. Később fog csak megjelenni a feltöltött képed. Nekem 4 nap múlva jelent meg a kép.
 
Fura. Már múlt hétvégén is próbálkoztam, de azok (többször is próbáltam, lehet, hogy ez a baj?) se jelentek meg.
Meg pirossal írja ezt a You must upload a featured image...
Hát, jó lenne, hogyha összejönne ez a nevezés. :)
 
Fura. Már múlt hétvégén is próbálkoztam, de azok (többször is próbáltam, lehet, hogy ez a baj?) se jelentek meg.
Meg pirossal írja ezt a You must upload a featured image...
Hát, jó lenne, hogyha összejönne ez a nevezés. :)
Próbáltál belépni a profilodba? Nem lehet hogy a próbálkozások mind sikeresek voltak még az elején és esetleg már nem tudsz többet feltenni? Ez csak feltételezés.
Lépj be keress rá a feltöltéseidre nézd meg mi a story ott.
 
Back
Oldal tetejére