• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EAPLC 2016 - díjátadó november 19

elküldtem a nevezést, kipipálta de az oldal szerint nem töltöttem fel semmit. leellenőrzik külön és aztán kerül fel? vagy kezdhetem elölről...
 
Itt van megkötés,hogy nem lehet olyan fotóval nevezni,amivel máshova is neveztél?
 
A kép, amit feltöltenék 180 dpi, az EAPLC oldala pedig csak 150-et fogad el. Hogyan tudom csökkenteni?
 
Én nem kaptam de regisztrálni kell és utána a profilodban meg tudod nézni mivel neveztél ott kidobja a fotókat !
 
Sziasztok, az EAPLC engedi hogy a verseny előtt napló, fotó megjelenjen az akviról? Vagy úgy lehet kijátszani, hogy a végleges állapotot nem publikáljuk, vagy csak részeit, esetleg más szögből?

Vik idén is zsűrizik? Akkor ő semelyik naplót nem olvassa, nehogy elfogult legyen?

Köszi :)
 
Sziasztok, az EAPLC engedi hogy a verseny előtt napló, fotó megjelenjen az akviról? Vagy úgy lehet kijátszani, hogy a végleges állapotot nem publikáljuk, vagy csak részeit, esetleg más szögből?

Vik idén is zsűrizik? Akkor ő semelyik naplót nem olvassa, nehogy elfogult legyen?

Köszi :)

Ez egy kis verseny és nagyon fiatal. Még most találgatják mit kellene tenni hogy több nevezés érkezzen, de adjon is újdonságot.
Nincs tiltás. Olvastam, hogy olyan akvárium ami máshol még nem indult, de ez halott gondolat. Ezért a versenyért nem fognak építeni. Nem így lehet újdonságokat megmutatni, talán majd pár év múlva.

Szóval hajrá nyugodtan mutogassátok.
 
Back
Oldal tetejére