• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

E-mail értesítés hiba

L.Zozz

Nézelődő
Sziasztok! Tegnap az alábbihoz hasonló értesítők érkeztek:


{receiver_username},
{username} replied to the thread "{title}".
To view this reply and any others, click here:
{view_link}
You will not receive any further emails about this thread until you have read the new messages.
------------
To manage the threads you watch, click here:
{manage_link}

Kis növényhatározó, avagy mi ez a növény?
https://akvakertesz.hu/threads/kis-noevenyhatarozo-avagy-mi-ez-a-noeveny.46/page-24#post-85008

........
Ez ismert hiba, ha facebook userrel vagyok beregelve?
 
Hogyan tudom kiírtani az email értesítőket? Az újonnan megfigyeltre állított topikok mindig elkezdik küldözgetni, pedig direkt azt a rádiógombot pöttyintem be, amelyik az "e-mail értesítés nélküli" opció. Lehet, hogy a profil beállításai között eltemetve van valahol valami, ami ezt felülírja?
 
Hogyan tudom kiírtani az email értesítőket? Az újonnan megfigyeltre állított topikok mindig elkezdik küldözgetni, pedig direkt azt a rádiógombot pöttyintem be, amelyik az "e-mail értesítés nélküli" opció. Lehet, hogy a profil beállításai között eltemetve van valahol valami, ami ezt felülírja?
Menj a személyes adatokba, ott menj a 4-ik menüpontra "Megfigyelt témák", ott tekerj lapaljára, Bal oldalt klikk rá hogy "Mutasd az összes megfigyelt témát" ezután előtted lesz 20-asával az osszes megfigyelt topicod. Egyenként lehet a jelölőrublikát kipipálni és alul kiválasztod a legördülő menüből hogy "email értesítés kikapcsolása". Ámen:D
 
Sosem találtam volna meg, jól el van dugva. Azt továbbra sem értem, hogy ha az egyes topikok megfigyelését elindítom, és ott kifejezetten kérem, ne küldön email értesítést, akkor mégis miért teszi azt? Most végigpipálgattam jópár oldalt, remélem lesz foganatja! Köszi, Imre!
 
az hogy nincsennek behelyettesitve az e-mailben a valtozok az okes?

{receiver_username},
{username} válaszolt a bejegyzésedre "{title}".
A bejegyzés elolvasásához kérjük kattints az alábbi linkre:
...
 
az hogy nincsennek behelyettesitve az e-mailben a valtozok az okes?

{receiver_username},
{username} válaszolt a bejegyzésedre "{title}".
A bejegyzés elolvasásához kérjük kattints az alábbi linkre:
...

Nincs a fórum szoftvernek magyar verziója. Ezt házilag oldottuk meg.
Sajnos vagy inkább örömteli dolog, hogy az utóbbi években egy tonna frissítésen vagyunk túl, de nem tudtunk minden sablonnak és változásnak utána menni a frissítések után.
Megnézem köszi. (y)
 
az hogy nincsennek behelyettesitve az e-mailben a valtozok az okes?

{receiver_username},
{username} válaszolt a bejegyzésedre "{title}".
A bejegyzés elolvasásához kérjük kattints az alábbi linkre:
...

Hát igen a sablon megváltozott ahogy nézem. Az értesítőt javítottuk. Reméljük most már ok lesz.
 
Back
Oldal tetejére