• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Dunaföldvár

Igaz, hogy túl sok üzletet nem ismerek Dunaföldváron, de az az egy, amit igen, viszonylag jó. (Az általam eddig látogatott üzletekhez képest.)
A nevére sajnos nem emlékszem, annyit viszont tudok, hogy az 52-es mentén, a híd felé vezető úton, a Rákóczi utcában található.
Az egyik fele egy kisállat kereskedés, a másik egy horgászbolt.
Növények közül leginkább az alapvető magyar kínálattal találkozhatunk. A halak szépek, és egészségesek, akárhányszor jártam arra, sosem láttam egy akváriumban sem elpusztult halat. Az élőlények árai viszonylag korrektek, ellenben a technikákkal, amik már kicsit húzósnak tűnhetnek. A választékot nem nevezném hatalmasnak, de sokszor ott előbb találok meg dolgokat, mint itthon, Dunaújvárosban. A tulajdonos nagyon kedves, el lehet vele beszélgetni, látszik rajta, hogy "szerelemből" csinálja.

OFF: A horgász bolt részét is nagyon ajánlom, mert nagyon olcsó, és igen bőséges a választék.
 
Sziasztok!
Én Solton lakok!Sajnos nem mindig tudom megoldani a távolabbi utazásokat,de földvárra minden héten átmegyek!
Mindenki számára tudom ajánlani!pásztor horgászbolt néven találjátok!És az is igaz hogy nagyon kedves a hölgy és segítőkész!!
Nem az fontos számára hogy minél több haszonra szert tegyen hanem az emberek igényeit ki tudja szolgálni! Van amikor több mint egy órát elbeszélgetünk!Ha valami nincs is neki a boltban,megpróbálja beszerezni!
Mindenkinek bátran ajánlom
 
Back
Oldal tetejére