• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Downhill

Növények, Echinodorus tenellus Amano, Echinodorus tenellus Blood, Eleocharis acicularis, Eleocharis sp., Eleocharis sp. Japan, Fissidens fontanus, Glossostigma elatinoides, Hemianthus callitrichoides Cuba, Hemianthus micranthemoides, Hydrocotyle tripartita, Hygrophila pinnatifida, Limnophila sp. Vietnam, Marsilea angustifolia, Marsilea hirsuta, Marsilea quadrifolia, Myriophyllum matogrossensis Amano, Riccia fluitans, Rotala indica, Rotala rotundifolia, Rotala sp. Nanjenshan, Rotala sp. Pink, Rotala wallichii, Staurogyne sp., Taxiphyllum sp. Flame Moss, Anubias barteri Nana,Hemianthus callitrichoides Cuba,Bucephalandra sp,
 
Nagyon frankó. A jobb felső csúccsal lehet kezdeni kellene még valamit. Nagyon bezuhan tőle a jobb széle.
Bal oldalon ezt tök jól megoldottad. Persze vigyázni kell, hogy ne legyen szimmetrikus, de most zavaró a jobb csúcs.
 
Béla nem az a szószátyár (billentyű-szászár) típus, így majd én kérdezek :)
A jobb felső csúccsal lehet kezdeni kellene még valamit. Nagyon bezuhan tőle a jobb széle.
Nekem nincs ilyen érzetem. De nem is igazán értem, amit mondasz, viszont szeretném megérteni. Leírnád ezt másképp, ha kérhetem?

Béla, ebből a randa kőből én még ilyen jót nem is hiszem hogy láttam (y)
 
Utoljára módosított:
Béla nem az a szószátyár típus, így majd én kérdezek :)

Nekem nincs ilyen érzetem. De nem is igazán értem, amit mondasz, viszont szeretném megérteni. Leírnád ezt másképp, ha kérhetem?

Béla, ebből a randa kőből én még ilyen jót nem is hiszem hogy láttam (y)
Akkor most pont itt az ideje;)
 
Nekem nincs ilyen érzetem. De nem is igazán értem, amit mondasz, viszont szeretném megérteni. Leírnád ezt másképp, ha kérhetem?

Fontos, hogy ne legyen szimmetrikus és ezt a gombóc kövek változatos elhelyezésével, a formák törésével lehet kiküszöbölni.
A jobb oldal jobban dől mint a bal. Most még talán nem érezni, de ha vízzel fel van töltve akkor még inkább látványos lesz mert a víz összenyomja a mélységet.

A zöld amit rajzoltam a kamera és a pont ahonnan nézed. A tekinteted a bal oldalon felfut a sarokba és szélesebbnek látod a képet. A jobb oldalon nincs meg ez az érzés. Persze növényekkel talajjal fel lehet majd tölteni, a kérdés az hogy ez kihúzza e a jobb sarkot.

bela-angles.jpg
 
Egyértelműen tapintható Jurijs hatása: idegenek a csúcsokon:D, Nálad teljesen természetes hatást keltenek. Ezeket már a végleges akváriumba építetted, vagy van egy próba tankod?
 
Nem nem csak épitgetek hogy mi lenne a jobb,:)sajnos nemsoká költözünk igy a másik akim nem lesz kész az IAPLC re igy marad a többi verseny mert újra kell épitenem.
Igy legalább feltudok készülni a többi versenyre mindkét akimmal.
Raktár az túlzás de van mire nézni az biztos:D
 
Back
Oldal tetejére