• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DM LIFEBOOK

star67

Bölcs Ent
Sziasztok!

Én szokás szerint valami lehetetlennek tűnő dolgot keresek, de végül kiderül, ebben a közösségben nem tudok olyant kívánni, ami ne teljesülne valamelyik kedves fórumtárs segítő közreműködésével.
Tehát, hiába vagyunk DM (=Drogerie Markt)törzstagok, amire lányom észbe kapott, már sehol nem lehet dm lifebookot szerezni (határidőnapló 100 pont +1000Ft).

Erről lenne szó:
Dm Life Book | Niceties in my life

Ha lenne valaki, aki hozzájutott, de mégsem kell neki, vagy netán lemondana róla, kérem írjon, hívjon, keressen: ANYTIME, ANY PRICE!
:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:
Csilla
 
Sziasztok!

Én szokás szerint valami lehetetlennek tűnő dolgot keresek, de végül kiderül, ebben a közösségben nem tudok olyant kívánni, ami ne teljesülne valamelyik kedves fórumtárs segítő közreműködésével.
Tehát, hiába vagyunk DM (=Drogerie Markt)törzstagok, amire lányom észbe kapott, már sehol nem lehet dm lifebookot szerezni (határidőnapló 100 pont +1000Ft).

Erről lenne szó:
Dm Life Book | Niceties in my life

Ha lenne valaki, aki hozzájutott, de mégsem kell neki, vagy netán lemondana róla, kérem írjon, hívjon, keressen: ANYTIME, ANY PRICE!
:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:
Csilla

Sziasztok!
Úgy frissíteném, hogy ha valaki ilyet kap karácsonyra, de nem kéri, én megvenném tőle vagy más hasznos dologra cserélném vele!:)
Nagyon szeretne egy ilyent a lányom.

Köszi
 
A karácsonyi csoda ugyan most nem jött össze, de optimista ember lévén még él bennem a remény. Van pár nap ebből az évből, jön a szilveszter, szerencsemalac, kéményseprő, lóhere, stb., szóval hátha lehet még szerencsénk, és akad valahol egy felesleges DM Lifebook, csak mert annyira szeretnénk.

Cserébe felajánlok 6db kéksávos razbórát vagy 5-6db sárga nyúlcsigát, van egy csomó dekorfám, akvárium világítás, szűrő, akvárium.....

Kérdezzetek körbe, hátha van egy rokon vagy ismerős, akinek lenne egy eladó példánya!(y)
 
Back
Oldal tetejére