• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DIY: Lámpa emelése plexiből

Sziasztok!

Esetleg tudnátok olyan céget/szakit aki ezt olcsón megcsinálná vagy foglalkozik vele (már mint a ragasztást vagy hajlítás)? Nem akarok dobozos terméket vásárolni és nekem csak a felső plexi keret kellene mivel a LED világítást azt magam szeretném összerakni. Azonban fontos lenne, hogy a felső plexi tartó "profin" nézzen ki.

Előre is köszönöm.
 
Sziasztok!

Esetleg tudnátok olyan céget/szakit aki ezt olcsón megcsinálná vagy foglalkozik vele (már mint a ragasztást vagy hajlítás)? Nem akarok dobozos terméket vásárolni és nekem csak a felső plexi keret kellene mivel a LED világítást azt magam szeretném összerakni. Azonban fontos lenne, hogy a felső plexi tartó "profin" nézzen ki.

Előre is köszönöm.


Szia,

Én velük csináltatom: http://www.innotern.hu/
Picit lassúak, de remélem megéri a várakozást (120cm-es akksihoz)
 
Szia

Köszi a gyors választ. Még annyi kérdésem lenne, hogy ha én egy egyedi formát szeretnék tőlük és azt megrajzolom nekik pl paint-be akkor azt le tudják gyártani? Bocsi, hogy ezt itt kérdezem hátha neked van személyes tapasztalatod :)
 
Szia

Köszi a gyors választ. Még annyi kérdésem lenne, hogy ha én egy egyedi formát szeretnék tőlük és azt megrajzolom nekik pl paint-be akkor azt le tudják gyártani? Bocsi, hogy ezt itt kérdezem hátha neked van személyes tapasztalatod :)


Szerintem kézzel is jó nekik, csak 1értelmű legyen :) Én gépen rajzoltam meg de azért elmentem és el is magyaráztam.
Ha elkészül, akkor posztolok majd képet. (egy reklámtábla profil lesz a "betét")
 
Szia,

Köszönöm az infót beszéltem is az említett céggel. Eddig minden rendben ment, aranyosak és kedvesek voltak.
Említetted a reklámtábla profilt de én csak ovális alakú profilt találtam. Ha tudnál küldeni linket (vagy címet, cégnevet), hogy te honnan vásároltad azt szintén megköszönném :)
 
Egy fajtát találtam, ami nek a felülete recés (hűtőfelület) a belső oldala pedig sima. AB-165 reklámtábla profil. (van 110-es méretben is). Pesten vannak.
 
Back
Oldal tetejére