1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

DIY Ikercsillag

Kategória: '"Csináld magad" (DIY) - barkács megoldások és tech', témanyitó: tibicuk, téma nyitása: Ápr 13, 2014.

1. viktorlantos

viktorlantos Alapító Admin

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    39,837
    Hely:
    Budapest
    Jaja errol a bevonattol sajna nem sok info van

2. S.MáriuS
    Épp nem fórumozik ...

S.MáriuS Vendég

Üdv Viktor

Az is elképzelhető hogy teflon bevonatos, de titán is lehet, azért is a titánt említettem, mert elég sokan ezen lovagoltak.

A DIY verzión nem tudok használni gyári ciklust, mert nem találtam még olyan program kapcsolót amin kevesebb mint 1 percet és több mint 20 idő program van rajta. Tehát azért is próbáltam kitolni az időt, óránként egy percet, utána már csak 2 óránként megy 2 percet a gyárihoz képes. A 2 óránként megy 2 percet, az éjszaka. Lehet hogy rosszul értelmeztem, és azért értetted hogy megváltoztattam 2 percre. Ameddig világítás van 1 perc/óra, lámpaoltás után 2perc/ 2óra, hogy 24 órában működjön. Azért a kísérlet nem ér annyit, hogy vegyek még egy külön IC-t, hogy egy DIY fejel használjam. A gyári az teszi a dolgát, de írtam hogy teszt ként csináltam 2 (fejet, aki), hogy a házilag készített hogyan viselkedik és meddig bírja. Ha a időprogram kapcsolón beakarnám tartani a gyári ciklust, azt durván 1 másfél óra alatt lezavarnám. És ahogy írtad hogy semmi haszna nincs ha 1óra alatt megy 1 percet, akkor ez a 1 másfélóra a 24 órában sem lenne haszna. Azért is írtam szúró próba ként próbáltam ki egy Co2 nélküli akváriumban, hogy használ e az alga ellen, mert talán a low-tech-ben is lehetne használni. De azzal egyet értek veled hogy az függ a víz minőségitől is.

viktorlantos kedveli.
  3. Raiden

Raiden Kertész tanonc

Tag:
    Júli 24, 2012
    Kedvelik:
    12
    Hely:
    Kisunyom
    Én csak gyorsan összedobtam egy csillagot rozsdamentes hálóbol de.... az h ne legyen vízköves ahoz kellett a polaritások fordítása. az időt meg szerintem fel lehet tolni egy Arduinóba, akár egy óra modullal is....

Aktuális oldal megosztása