• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Digitális időkapcsoló ami tényleg jó

Próbáltam már vagy 4 féle digitális időkapcsolót, mindegyikkel volt szívás.

A pinyóban megy egy mechanikus, az atomstabil... szerintem lecserélem a lakásban mind a két akvánál a digitálisakat mechanikusra. Egyet nem tudok: ezeken áramszünetkor elállítódik a pontos idő vajon? A digitálisban van egy kis akku az tiszta sor.
 
Sajnos áramszünetkor ezek megállnak, mert a kis villanymotor hálózati feszültségről megy. Ráadásul nem is túl csendesek :(
 
Nálam GAO van már 6 éve és teljesen jók, annyi hogy 3-4 havonta össze kell szinkronizálni őket mert akár 10 percet is késik/siet egymáshoz képest a 4db.
 
Én 2db TD 02-s digitális kapcsolóórát használok, szinkronban működnek.
Tudja a téli-nyári időszámítást és áramszünet esetén 100 óráig tárolja a beállításokat.
 
Néhány hónapja Sonoff wireless hálózati kapcsolót használok időzítésre.
Tökéletesen működik, egyszerűen beállítható a segédprogrammal.
31022924424_66d5ac9beb_b.jpg
 
Ez tetszik. Hátránya, hogy meg kell vágni a kábelét az eszköznek, ha nem több aljzatos elosztót kötsz rá... De nekem igazából csak a co2 mágneskapcsolójára meg a skimre kellene felcsattintani... Mindjárt elcsábulok. :)
 
Bevallom nem akarok még plusz 2 konnektort a szekrénybe rakosgatni. :)
Szóval én majd vágok, mert rendeltem én is kettőt. :D
 
rendeltem 2 darabot
Egész hamar megjöttek.
Múlt pénteken át is alakítottam a kis akvárium szekrényét. Nagyon pici ez a Sonoff kütyü, így nagyon patent lett az elrendezés. A lényeg, hogy tényleg jól működik. A telefonomról tudom kapcsolgatni anélkül, hogy lehajolnék turkálni a szekrénybe. Karbantartásnál ki tudod kapcsolni a programokat, aztán vissza. Például a felszínleszívó nálam mindig beindul karbantartás közben:mad:
Nem kéik vagy siet, mert a netről veszi az időt és nem kell téli-nyári időváltásnál állítgatni. Tetszik:)
 
Nekem még mindig szállítás alatt van, hogy a macska rúgja meg. :( Pedig azt hittem a Hunger már ezzel fog indulni, hát nem.
 
Egész hamar megjöttek.
Múlt pénteken át is alakítottam a kis akvárium szekrényét. Nagyon pici ez a Sonoff kütyü, így nagyon patent lett az elrendezés. A lényeg, hogy tényleg jól működik. A telefonomról tudom kapcsolgatni anélkül, hogy lehajolnék turkálni a szekrénybe. Karbantartásnál ki tudod kapcsolni a programokat, aztán vissza. Például a felszínleszívó nálam mindig beindul karbantartás közben:mad:
Nem kéik vagy siet, mert a netről veszi az időt és nem kell téli-nyári időváltásnál állítgatni. Tetszik:)
Szia!
@eMZé Privátba elkűldenéd nekem hogy honnan rendelted?
Előre is köszi.
Zoli
 
Még mindig Sonoff.
Múlt héten külföldön voltam. Asszony írt Messengeren, hogy a gyerek kihúzta a kis akvárium dugvilláját. Visszadugta ugyan, de a lámpa nem világít. Tehát ez a kütyü mindig csak a következő programozott időpontban kapcsol, azt nem nézi, hogy a táp alá helyezéskor milyen állapotban kellene lennie. Végül is nem olyan nagy gond, mert a következő kapcsolás már megy.
Viszont végre kipróbálhattam, hogy fel tudom-e kapcsolni 580 km távolságból. Jelentem ez is működik.
 
Megjöttek a Sonoff kütyük, összeraktam, és egy napja szenvedek mert nem tudom párosítani a telómmal őket. Szerintetek? :( Szétvet az ideg!!!!!!!
 
Persze, mindent a leírás alapján csináltam. Látja az androidos progi a sonoff eszközt, megadom a wifi adatokat neki, elkezd menni a csík ahova ki van írva hogy 3 perc, aztán a végén hibaüzenetet dob hogy nem sikerült párosítani.

Most megpróbálom asszony noname tabletjével (bár ha az LG G4-el nem ment akkor sok reményt nem fűzök hozzá)...

Már a gyártó troubleshoot oldalait is mind átnéztem, a routert lebutítottam mint egy faéket. :D

RE: nekem első generációsat küldtek, nem tudom ez számít-e valamit.

Nyilván nem megy asszony tabletjével sem. Na most feladtam.
 
Utoljára módosított:
tip: wifi jelszot roviditeni, 8karakterre max. Ezeknel az apro chip-es cuccoknal szokot bezavarni a hosszu jelszo(is). Router latja a cuccot? IP cimet kapott?
 
Back
Oldal tetejére