• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Crystal Red Shrimp

Rendben, visszavettem 1 milivel a tápokat. Ma 2 vedlést is láttam, az jó jel vagy inkább rossz? :)


Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Srácok csináltam egy víztesztet azzal az ozmóval ami frissen kijön a csapon. Ez normális?
Pl: nitrát +kh kicsit fura nekem. Vélemény?

756a6feb83ebca7763ed20645a49b567.jpg
 
Sziasztok,
mint már biztos észrevettétek belefogtam én is a crs tartásba,de nem túl nagy sikerrel amire úgy gondoltam, hogy az én hibám. Mint kiderült nem így van a dolog és azért írok ide, hogy más ne járjon így.
Már többször is vittem haza crs garnélákat, de egyszer sem jártam sikerrel, de legutóbb azt vettem észre, hogy a repülő rókaként vásárolt(nem ga-ban) halam állandóan kötözködik velük. Napról napra kevesebbet láttam és azt hittem hogy az én hibám miatt, illetve hogy rosszak a víz paraméterek. Felraktam egy képet az egyik face csoportba a halról és kiderült, hogy nem repülő róka, hanem valami mindenevő akármi. Tehát összesen több tízezer forintot sikerült megetetnem vele. Nagyon figyeljetek oda mikor ilyen halat vesztek, hogy nehogy így járjatok mint én.
 
Sziasztok!

Kicsit "intim" témát vetnék fel:)
Tegnap, a garnéláim teljesen meg voltak őrülve kb. Fél napig. Azt már olvastam, hogy ilyenkor talán párzásra készülődnek, de erről nem igazán találtam videót vagy bármi leírást. Aztán leültem az aki elé (ezt amikor időm engedi megteszem, tök jó nèzni, tanulmányozni Őket, ahogy kapálgatnak) továbbra is ment ez a násztánc szerűség az akiban:rolleyes:aztán egyszercsak a blue bolt fejére viszszintesen rátapadt egy crs, pár pillanatig ott volt, majd más garnikkal is hasonló történt. Ez lenne az a bizonyos "aktus"?
Lécci, ne nagyon nevessetek ki:LOL::love:
 
Sziasztok!

Kicsit "intim" témát vetnék fel:)
Tegnap, a garnéláim teljesen meg voltak őrülve kb. Fél napig. Azt már olvastam, hogy ilyenkor talán párzásra készülődnek, de erről nem igazán találtam videót vagy bármi leírást. Aztán leültem az aki elé (ezt amikor időm engedi megteszem, tök jó nèzni, tanulmányozni Őket, ahogy kapálgatnak) továbbra is ment ez a násztánc szerűség az akiban:rolleyes:aztán egyszercsak a blue bolt fejére viszszintesen rátapadt egy crs, pár pillanatig ott volt, majd más garnikkal is hasonló történt. Ez lenne az a bizonyos "aktus"?
Lécci, ne nagyon nevessetek ki:LOL::love:
Aztán egy idő után lenyugodtak, megszünt a körbe-körbe cikázás.
 
Sziasztok!
CBS garniknál mennyire gyakori,hogy a fehér helyett kék a garnéla?
A nemrég elengedett kicsik között láttam egyet,azóta a kedvencem.Ez maradandó lehet? :)
 
Sziasztok!
CBS garniknál mennyire gyakori,hogy a fehér helyett kék a garnéla?
A nemrég elengedett kicsik között láttam egyet,azóta a kedvencem.Ez maradandó lehet? :)

Szia,

Ilyenre gondolsz? (Bocs nagyon rossz a kép, de hirtelen csak ezt találtam)

d682e0a90beba89a4577b20aad3fb045.jpg

Ha igen, akkor panda garnid van ;)
 
sziasztok,

az miért van hogy nem jönnek elő a susnyásból a garnélák? 5db van és csak éjszaka jönnek elő
 
Back
Oldal tetejére