• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás CRS Heaven

Szépek!

Mondjuk lehet egy idő után kivenném a tigrisfog mintájú CRS garnikat.
Most épp ők az anyahajók, de ez a minta valahogy nem olyan szép mint a hino stb.

De amúgy nagyon rendben van (y)
 
Szépek!

Mondjuk lehet egy idő után kivenném a tigrisfog mintájú CRS garnikat.
Most épp ők az anyahajók, de ez a minta valahogy nem olyan szép mint a hino stb.

De amúgy nagyon rendben van (y)

Köszi!

Azért nem bántom őket még mivel nagyon szép a színezetük, de az ilyen mintájúak nagy részét már szelektáltam , de ezek túl szépek ahoz :)
Idő múlva lehet kikerülnek ők is...
 
Arra döntésre jutottam ,hogy abbahagyom a garnélázást! Sajnos már nem érzek a CRS garnikban kihívást és nem is igazán akarok már vele foglalkozni :( Marad a jól megszokott kihívásokban teli növényezés :) Jó volt szép volt , de ennyi! Gondolkodtam azon ,hogy átrakom őket a növényesbe , de nem igazán akarok velük kitolni mivel nagyon jó helyen vannak amit meg is hálának (sok sok apróság úszkál most is). Még a HAC-ra szeretném beküldeni ,hogy egy örök emlék legyen :)

Nem autóra vagy házra kell a pénz amit értük kérek szóval az árképzés is elég baráti! Első körben megpróbálom akváriumostól eladni szóval akit érdekel--->>>
Akvárium: 50x30x20 (cm) kb 30l
Talaj: Oliver Knott barna agyagos aljzat 5l
Dekor: Tropica dekor karácsony mohával.
50+ 1cm feletti CRS (S , SS , SSS) és 100+ 1cm alatti CRS (S, SS ,SSS)
Mineral Powder
Mint ahogy írtam nem akarok érte vagyont kérni! Ára 30.000Ft

Világítás , szűrés , co2 külön megegyezés!

Ha nem lenne rá jelentkező akkor
10db CRS S 5000ft
10db CRS SS 7000ft
1db CRS SSS 1000ft
Netalán minden kötél szakad és lesz elég ember ahoz ,hogy megérje felvigyem Pestre az is megoldható! Minden más megoldásra is vevő vagyok!
 
Ezzel lezárult ez a napló! Megkérnék egy moderátort ( @inadsz :) ) ,hogy tegye át a befejezett naplók közé!

Szép volt jó volt ennyi volt :) Ámen!
 
Back
Oldal tetejére