• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás CRS Heaven

Hmmmmm :)

15233344951_774f8af01d_z.jpg




 
Köszönöm Eheim... hogy egész este legyen rajtad a fosás!!! :rage::rage::rage::finger::finger::finger:

Hazajövök és csodák csodájára nincs szűrés. Kihúzom visszadugom nem megy csak búg. Szétszedem kézzel megpróbálom a rotort a tengelyen megmozdítani hát mit ad isten meg se mozdul. Nézem nem szorult e be mellé valami , de nem. Akkor elő a szemöldök csipesz és káromkodással egybekötött gyilkolás vette kezdetét , de sikerült megoldani. És mi volt a probléma? A kis tengely elmozdult a helyéről (nem tudom ,hogy ne kérdezd)... Hát köszi , de rohadjon meg! Azóta megy...... , de nem sokáig mert fel fogom gyújtani.

Sejtelmem sincs mennyi ideig állhatott , most kapott az akvárium ADA green gain-t , megy a levegőztetés , de a garnélák nagyon meg vannak hülyülve. Úsznak jobbra balra fel le. Remélem nem lesz semmi gáz :(
 
Köszönöm Eheim... hogy egész este legyen rajtad a fosás!!! :rage::rage::rage::finger::finger::finger:

Hazajövök és csodák csodájára nincs szűrés. Kihúzom visszadugom nem megy csak búg. Szétszedem kézzel megpróbálom a rotort a tengelyen megmozdítani hát mit ad isten meg se mozdul. Nézem nem szorult e be mellé valami , de nem. Akkor elő a szemöldök csipesz és káromkodással egybekötött gyilkolás vette kezdetét , de sikerült megoldani. És mi volt a probléma? A kis tengely elmozdult a helyéről (nem tudom ,hogy ne kérdezd)... Hát köszi , de rohadjon meg! Azóta megy...... , de nem sokáig mert fel fogom gyújtani.

Sejtelmem sincs mennyi ideig állhatott , most kapott az akvárium ADA green gain-t , megy a levegőztetés , de a garnélák nagyon meg vannak hülyülve. Úsznak jobbra balra fel le. Remélem nem lesz semmi gáz :(

Green gain helyett Green bacter-t javasolnék!
 
Elég rég írtam ide bármi értelmeset is :(

Nem is tudom ,hol kezdjem! A moha átvette az uralmat a fán már egy ideje. Néhol több centi vastag. A buci-m gyönyörűen fejlődik , de virágzásra még nem volt példa :(
Ennyit a lényegtelenről és akkor jöjjön a lényeg :D
A crs populáció elég nagy volt , jelenleg úgy kb. 50db szaladgál benne + az apróságok.(szelektálás volt ,van, lesz ) Nincs nagy nyűg velük sőt mondhatni szinte semmit se kell csinálnom... Kapnak kaját , ásványi anyagot és 2hetente 10l vizet cserélek. 2hét alatt ha 1órát foglalkozok vele lehet sokat mondok.
Szaporodás úgy megy mint a nyulaknál , nem lehet megállítani őket. Elhullás nem tapasztaltam. Sikerült egy nagyon jó környezetet létrehozni nekik úgy érzem! :) Képet nem hozok mivel a biofilm réteg az üvegen vastagabb ,mint Csernobilban az ólom szarkofág és nem igazán látni be , csak ott ahol a garnélák lelegelték :D

Versenyen ő is fog indulni addigra rendbe rakom az üveget :cigar:
 
Back
Oldal tetejére