1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Fontos CO2 szettet vettem, hogyan üzemeljem be? [1. hozzászólást olvasd el mielőtt írsz]

Kategória: 'Szén-Dioxid (CO2)', témanyitó: viktorlantos, téma nyitása: Jan 20, 2013.

1. mintor
    Épp nem fórumozik ...

mintor VIP kertész

Tag:
    Dec 18, 2015
    Kedvelik:
    748
    Hely:
    Budapest, XV. ker.
    Én is reszkírozom, h az óra rossz.

2. BlackOut
    Épp nem fórumozik ...

BlackOut VIP kertész

Tag:
    Febr 16, 2013
    Kedvelik:
    1,397
    Hely:
    Budapest, II. Kerület
    Nekem egyszer felment 170re a mutató. Hozzá se mertem nyúlni, inkább elmentem itthonról, és csavarogtam vagy 3 órát, közben felhívtam a Vaspálya utcai boltot, hogy ilyenkor mi a teendő. Ott azt mondták, hogy ha az télleg 170, akkor már kifújt volna a biztonsági szelepen. Este hazamerészkedtem, és akkor már csak 140 volt, és utána másnap estére állt be a normálisnak mondható 70re. Volt egy kis fosika, hogy nagyot fog szisszenni. Azóta sem tudom, hogy a palack volt bibis, vagy az óra cirkuszolt.

Jopet és mintor kedvelik.
  3. mintor
    Épp nem fórumozik ...

mintor VIP kertész

Tag:
    Dec 18, 2015
    Kedvelik:
    748
    Hely:
    Budapest, XV. ker.
    Nem szokott gáz lenni a bizti szelep elvégzi a dolgát. Egy sima rugó és golyó. Ha többet nyomnak bele, akkor fordul elő, de csak te jártál jobban, mert több gázt kaptál. Elég sok gázt mozgatunk, itt, de még sosem volt baleset a nyomás miatt, max becsípi valakinek a kezét.

4. Molroth

Molroth Legenda

Tag:
    Máj 1, 2012
    Kedvelik:
    5,495
    Hely:
    Gyál
    Sziasztok! A palack és a reduktor közötti tömítés valami speckó anyag, és mindenképpen szerezzek be szaküzletben direkt erre való tömítést, vagy bármilyen megfelelő méretű gumitömítés megfelel? A mostani tömítés átlátszó lapos, de már elég kemény, ugyan ilyet láttam az egyik pesti üzlet webshopjában. A GA-ban kapható tömítés, ha jól láttam sima "O" gyűrű. Ebből nekem az jön le, hogy kb tök mindegy az anyag és a forma, csak rugalmas legyen. Jól gondolom?

5. ilk.balazs
    Épp nem fórumozik ...

ilk.balazs Főkertész

Tag:
    Márc 28, 2015
    Kedvelik:
    627
    Hely:
    Kaposvár
    Mi is most vettünk sima gumi és szilikon tömíteseket Kaposváron egy kis szerelvény boltban a palackjainkhoz az ismerősömmel. Ha jól emlékszem 15 Ft/db volt az áruk. Én a fehér szilikont tettem be, ő a fekete gumit és mindegyik jól tömít. Formára mindkettő lapos.

Molroth kedveli.
  6. Ichigo77
    Épp nem fórumozik ...

Ichigo77 Új regisztrált

Tag:
    Júni 15, 2016
    Kedvelik:
    0
    Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy patronos co2-höz sima levegőcsövet használhatok?Vagy speckó kell?

7. ilk.balazs
    Épp nem fórumozik ...

ilk.balazs Főkertész

Tag:
    Márc 28, 2015
    Kedvelik:
    627
    Hely:
    Kaposvár
    Jobb lenne a speciális cső, mert a levegőcsőből el tud szökni a gáz és a nagyobb nyomást sem szereti.

8. Ichigo77
    Épp nem fórumozik ...

Ichigo77 Új regisztrált

Tag:
    Júni 15, 2016
    Kedvelik:
    0
    Köszönöm.

Aktuális oldal megosztása