• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CO2 palackok elrejtése

Tény hogy szebbek, mintha szabadon ruppótlankodnának, magam sem tudnék jobb megoldást (vagyis de, valamilyen fából) de olyanok mint a rozsdamentes hamutartók, meg a szemeteskukák. :)
Talán az Office Depoban láttam hasonlót, persze nem palackoknak.

Tényleg elnézést! :oops:
 
jojo said:
Tény hogy szebbek, mintha szabadon ruppótlankodnának, magam sem tudnék jobb megoldást (vagyis de, valamilyen fából) de olyanok mint a rozsdamentes hamutartók, meg a szemeteskukák. :)
Talán az Office Depoban láttam hasonlót, persze nem palackoknak.

Tényleg elnézést! :oops:

Tényleg fából épített cucc is jó lehet, szépen lefestve a bútorhoz stb.
 
A mentősöknél az O2 palackokra egy szövetből készült "takaró hurkát" húznak. Talán a fából készült jobb megoldás... :D
 
Ezer bocs Vik. nem akartalak bántani.
De pl. én azt is eltudnám képzelni, hogy egy pvc csőbe raknám és azt beburkolnám delap-al.A tetejére meg egy szép növényt raknék, olyan lenne mint egy virágtartó oszlop.
 
jojo said:
Ezer bocs Vik. nem akartalak bántani.
De pl. én azt is eltudnám képzelni, hogy egy pvc csőbe raknám és azt beburkolnám delap-al.A tetejére meg egy szép növényt raknék, olyan lenne mint egy virágtartó oszlop.

Jó ötlet :thumbup:
Nem bántottál, nem írtál semmi olyan dolgot. ;)
Tényleg akár felesleges is lehet az ilyesmi. Azért kiváncsi vagyok az ötletekre megoldásokra. Úgyhogy ne kíméljetek. ;)
 
Hali!
A palackot csak állítva lehet tárolni működés közben?
Fektetve pont el tudnám tüntetni az akvárium melletti szekrényben. (sajnos alá nem fér be)
 
Mivel a nemrég indított akváriumhoz már nagynyomású CO2 akartam használni nem zseléset, így beruháztam a szükséges dolgokra (hála a greenaquanak :) )
Egyetlen egy dolog volt amit sehogy se tudtam volna beszerezni, ez pedig a palack. Megmondom őszintén, 30 ezret sokalltam egy 2 kg-os CO2 palackért. Tény h könnyen ellehet bújtatni... kerestem gáztelepeken, apróhirdetésekbe, ismerősökön keresztül. Végül már nagyon kellett, így vettem egy 30 kg-osat :D. Kemény 20 ezer magyar forintért, feltöltve. Egy kocsmát szolgált ki, egészen addig amíg fel nem hagytak a sörcsapolással. Egy ideig elég lesz a 40 literesemhez :D
Lényeg, hogy nem tudtam hova rakni... hát most azon vagyok hogy berakom az akasztós szekrénybe... :) Fúrok majd egy kis lyukat alul, ott kijön a CO2 cső (nem lehet észrevenni). Az akvárium úgyis a szekrény közelébe van. Van benne hely, úgyhogy nem kell az ingeimet máshova rakni :)
 
salci said:
Kb 1000 évig elég lesz a 40 literesedhez :)

Kb én is úgy számoltam. ;) :) De hát esztétikailag nem zavar, célnak megfelel. :) (aztán ki tudja... lehet pár hónap és indul a következő akvárium, csak már így is 5 van a szobában :) , bár ez az egy igényli a co2-t )
 
Ohh nekem csak 3, képet kérünk a szobádról ! :) panorámáát :)
Amugy szoktál járni az emlékpontba ?
 
Sziasztok! Én is szembesültem ma a ténnyel, miszerint ha felrakom a palackra a reduktort akkor nem fér be az akvárium alatti szekrénybe. A kérdésem az lenne h átrakatom e a a kanapé túloldalára, mert ott eltakarná a kanapé plusz a függöny.. Kb 3 méterre van az akváriumtól ez a sarok. A 3m CO befolyásolja a nyomást vagy ilyesmi? Köszi
 
Nyugodtan. Azzal számolj, hogy ha állítasz a tűszelepen akkor lassabban fog látszódni a változás.
 
Back
Oldal tetejére