• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter utcai

Es remelem mindenki kapott szamlat/blokkot.... Vagy nem. Nem szeretnek reklamot csinalni az ilyen okosba uzletelesnek. Kerlek arakat csak akkor irjatok ha szamlat vagy blokkot kaptatok a vasarlasrol.
 
Sziasztok!

Ma informálódtam, sajnos tényleg 21 ropi az 5kg-os, a 2 kilós 15 töltve. Ha viszed tölteni a 2kg-ost, akkor cserélik ugye palackot, és az töltve 3 ropi. Már csak azt nem tudom, ha valahonnan szerválok egy palackot, és azt viszem tölteni vajon ahelyett is kapok egy újat? :eek:
 
Ma informálódtam, sajnos tényleg 21 ropi az 5kg-os, a 2 kilós 15 töltve. Ha viszed tölteni a 2kg-ost, akkor cserélik ugye palackot, és az töltve 3 ropi. Már csak azt nem tudom, ha valahonnan szerválok egy palackot, és azt viszem tölteni vajon ahelyett is kapok egy újat?
Ha az jó állapotú, és CO2 palack eredetileg is, akkor szerintem igen
 
Most fogok szert tenni kettő ilyen palackra:
A kérdés az, hogy erősen tűzoltójellegűnek nézem, lehet-e gond a töltésével?
Illetve hogyan is megy ez, mert még nem volt ilyen palackom?
co2palack_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Sziasztok!

Milyen tapasztalataitok vannak a vaspályában kapható reduktorral és mágnesszeleppel kapcsolatosan? Kedvezőnek tűnik az ára, szerintetek megfelelő? Köszi előre is!
 
Sziasztok!

Milyen tapasztalataitok vannak a vaspályában kapható reduktorral és mágnesszeleppel kapcsolatosan? Kedvezőnek tűnik az ára, szerintetek megfelelő? Köszi előre is!

A kedvező árat más hegesztős rendszerekhez kell nézni. Ha így nézed nem olcsóbb mint más hegesztős rendszer.
Az akvarisztikai reduktorok pontosak, jobb felépítésűek és jobban szabályozhatóak. -- más felhasználásra készültek.

Ha megfelelő termékeket hasonlítod össze akkor a kedvező ár mint fogalom elveszti az értelmét.

Használnak többen is ilyen termékeket, de tudnod kell, hogy a két kategória nem azonos.
 
Ezek szerint a jobb szabályozhatóságot leszámítva ugyan úgy tudom használni, és szabályozni, nem?
 
Ezek szerint a jobb szabályozhatóságot leszámítva ugyan úgy tudom használni, és szabályozni, nem?

Persze ez is reduktor, de mivel nem az a cél, hogy egész évben halál pontosan működjön a cucc ezért más gondolatok mentén tervezték. Ezért is olcsóbb.
A keresőben keress rá, hogy hegesztéstechnikai reduktor. Vagy hegesztős reduktor. Biztosan sok korábbi infót találsz.
 
Ezek szerint a jobb szabályozhatóságot leszámítva ugyan úgy tudom használni, és szabályozni, nem?
Én használok GA-ban vásárolt "rendes" co2 szettet és egy tákolmányt is. A tákolmány egy liss szódás palackot üzemeltet. Rettentő idegesítő, hogy nem tudok rendesen co2 szintet szabályozni. Vagy túl sok, vagy túl kevés... A tákolmány és egy rendes szett árának különbsége esetemben kb 30ezer volt szóval nem elhanyagolható, ha csak 10-15 lett volna akkor elgondolkodtam volna. Most épp nem tehetem meg, hogy jobbat vegyek, de ha tehetném akkor nem gondolkodnék csak kizárólag akvarisztikai célra gyártott termékben.
 
Nemrég jártam a Fáy u. 23. alatti FÉG fűtéstechnikai cégnél, nekik is van egy gázlerakatuk, de mivel a Messer-es fickó épp nem volt ott, pontos információkat nem tudtam meg, de azt állították, ott is cserélnek 2 és 5 kg-os CO2 palackot is.
Végül nekem máshogy alakult, nem ott cseréltem, így nem tudom, mi a teljes igazság (pl. mennyibe kerül pontosan), de ez is egy alternatíva lehet. Járt már itt valaki esetleg?
 
Vaspálya utcában lévő boltban az 5kg-os co2 palacknak a menete:
W21.8?????

Meg ezt a fajta palackot már után töltik töltőállomáson??
 
Back
Oldal tetejére