• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos CO2 Mágnesszelep

Nekem is ez volt, nem zárt rendesen az elején.
Már mozgósítottam minden DIY szakértőt PÜ-ben, átkötöttem fordítottra, úgyis engedett, emeltem a tápfeszt, az sem segített.
Aztán szinte feladtam, erre tegnap hazajövök, nem megy a CO. :eh: Kihúztam-bedugtam-kihúztam-bedugtam, zár! Aztán úgy hagytam pár órára, és még mindíg tart! :thumbup: :clap:
Szóval úgy néz ki meggyógyult, de azért figyelni fogom rendszeresen.

Köszi a segítséget mindenkinek még egyszer!
 
Spok said:
Nekem is ez volt, nem zárt rendesen az elején.
Már mozgósítottam minden DIY szakértőt PÜ-ben, átkötöttem fordítottra, úgyis engedett, emeltem a tápfeszt, az sem segített.
Aztán szinte feladtam, erre tegnap hazajövök, nem megy a CO. :eh: Kihúztam-bedugtam-kihúztam-bedugtam, zár! Aztán úgy hagytam pár órára, és még mindíg tart! :thumbup: :clap:
Szóval úgy néz ki meggyógyult, de azért figyelni fogom rendszeresen.

Köszi a segítséget mindenkinek még egyszer!

A CO ne is menjen. Csak a CO2 ;)
 
inadsz said:
Spok said:
Nekem is ez volt, nem zárt rendesen az elején.
Már mozgósítottam minden DIY szakértőt PÜ-ben, átkötöttem fordítottra, úgyis engedett, emeltem a tápfeszt, az sem segített.
Aztán szinte feladtam, erre tegnap hazajövök, nem megy a CO. :eh: Kihúztam-bedugtam-kihúztam-bedugtam, zár! Aztán úgy hagytam pár órára, és még mindíg tart! :thumbup: :clap:
Szóval úgy néz ki meggyógyult, de azért figyelni fogom rendszeresen.

Köszi a segítséget mindenkinek még egyszer!

A CO ne is menjen. Csak a CO2 ;)

Á, a monoxid jobb abban több a szén! :lol: :crazy:
 
A fura hogy ma meg nem enged át. Lehet össze szerelés során került homokszem a gépezetbe. Szerelésnél kerestem rajta nyilat, de nem találtam. Valaki talált AM mágnesszelepen nyilat? Ha igen hol? Köszönöm mindenkinek aki írt!
 
Labirintkopoltyus said:
A fura hogy ma meg nem enged át. Lehet össze szerelés során került homokszem a gépezetbe. Szerelésnél kerestem rajta nyilat, de nem találtam. Valaki talált AM mágnesszelepen nyilat? Ha igen hol? Köszönöm mindenkinek aki írt!
Az alján, a csatlakozóknál
 
Sziasztok,
Van valakinek tapasztalata a Milwaukee mágnesszeleppel? Lehet alkalmazni akvarisztikai célra? Köszönöm
 
A papillon reduktor topikban olvasható, hogy vertek át a reduktorral, kicsit zavart a mágnesszelep is... mert áteresztett minimálisan. Hát jobba megvizsgáltam... ezzel is átvertek, átmatricázták! Nem tudom, hogy csinálták, de minden estre megfelelő dobozban kaptam jónak tűnő matricával a készüléken, aztán kiderült a turpisság:
1001919h.jpg


Bocsi ha nagy a kép, látható mi volt az aqua medic matrica alatt...
 
Huhhh... téged nagyon átvertek! Szerintem mindenképpen írdd le, hogy hol vetted a reduktorral együtt, nehogy átverjenek egy másik fórumtársat!
 
bitumen said:
Huhhh... téged nagyon átvertek! Szerintem mindenképpen írdd le, hogy hol vetted a reduktorral együtt, nehogy átverjenek egy másik fórumtársat!
Nagyon szomorú ilyet olvasni és hallani, mert ezek olyan speciális cuccok, amik ha valami baj van velük még veszélyesek is lehetnek. :cry: :(
 
bitumen said:
Huhhh... téged nagyon átvertek! Szerintem mindenképpen írdd le, hogy hol vetted a reduktorral együtt, nehogy átverjenek egy másik fórumtársat!
A megfelelő hol vásároljunk topikba bekerül...
 
Cecska said:
bitumen said:
Huhhh... téged nagyon átvertek! Szerintem mindenképpen írdd le, hogy hol vetted a reduktorral együtt, nehogy átverjenek egy másik fórumtársat!
Nagyon szomorú ilyet olvasni és hallani, mert ezek olyan speciális cuccok, amik ha valami baj van velük még veszélyesek is lehetnek. :cry: :(

Ráadásul megkérték az árát a reduktorral együtt de ez már nagyon off csak dühös vagyok.
 
Atival megnéztük a mágnesszelepet a boltban.

Kinézetre nagyon hasonló mondhatni ugyanaz a fotód alapján. Megnéztük hogy a sajátjaink vannak-e duplán matricázva, de ezeken csak AM matrica van.

Szóval ez talán még nem annyira necces mint a reduktorod, de rákérdeznék erre is.
 
Az eredetin felül közelebb vannak egymáshoz a jelek, és 5VA helyett 2,5W van.
 
Kíváncsiságból én is megnéztem a sajátom. 1 éve vettem a GA-ból. Ugyan ezek és ugyan így van ráírva. Tehát nem 2,5W. (Nem hiszem, hogy attól függne, hogy eredeti-e vagy sem, hogy 5VA vagy 2,5W van ráírva.)
 
A boltban az akváriumok alatt találtam ilyet is, meg olyat is. Viszont a címke alatt nem volt másik.
 
Közben leszereltem, hogy én is megnézzem a matricát. Nekem sincs alatta másik. Szóval tényleg nem ettől függ, hogy eredeti-e.
Úgy látom Nigro megelőzött. :)
 
Back
Oldal tetejére