• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CO2 Diffúzor

Nem tudom mit rendeltél így nick alapján nem tudunk beazonosítani.
De ha emlékeim nem csalnak Aquario difi volt? Fórum bejegyzésed alapján?
Mai napra várjuk a DHL-t a szállítmánnyal.

Mármint ma fog menni érte a futár vagy ti kapjátok ma a cuccot? Igen egy aquario difi volt.
 
Mármint ma fog menni érte a futár vagy ti kapjátok ma a cuccot? Igen egy aquario difi volt.

Ma érkezik a szállítmány. Ha időben jön ma le tudjuk csomagolni. Ha nem akkor csak holnap és holnapután szállítunk.
Szállítmány beérkezés topikban szó volt az időpontról :)
 
Ma érkezik a szállítmány. Ha időben jön ma le tudjuk csomagolni. Ha nem akkor csak holnap és holnapután szállítunk.
Szállítmány beérkezés topikban szó volt az időpontról :)

Szóval jó esetben a héten megvan. Koszi.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Én amikor még kerámia diffit használtam (többfélét is), vásárlás után azonnal 1 nap superge áztatófürdőbe ment. :D És csak után az akvába. Pólustisztítás! :D
 
Az más lesz :) Amire Te gondolsz, az póRus..

Valóban, hiába, látszik hogy negyed öt óta fent vagyok. :D

Bár a bevásárlóközpontot is tisztítani kell... mondjuk nem hiszem hogy Superge oldattal gazdaságos lenne. :D
 
A remek vételért cserébe remélem írtok 2 sort a web véleményezésnél :)


Éééés megérkezett, már is be is üzemeltem! Meglepően kiváló, túlteljesítette a várakozásaimat. Szép egyszerű és nagyszerű, nem üveg, nehezebb eltörni, remélem szép tiszta is marad az akril. 1.5bps mellett nagyon szép apró buborékokat dobál, szebbet mint az eddigiek bőven. Csak ajánlani tudom mindenkinek, megéri az árát :) Ha legközelebb a bolt környékén járok biztos veszek egy másodikat is csak hogy legyen vész esetére.
Remélem hetek múlva is ilyen szép porlasztása lesz. :)
 
Sziasztok!
Egy 90x40x45-ös akváriumban, lilyvel, hol lenne ideális helyen a difi? Tudom hogy majd próbálgatni kell, de a lily oldalán vagy a szemben lévőn?
 
Én első körben a lilyvel szembe levő oldalra raknám. Aztán a bubikon látod hogy mennyire mennek körbe az akvában úgyis.
 
Sziasztok!
Az Ada akváriumaiban azt látom hogy a difi a lily-vel szemben közép tájon van elhelyezve! Van valami jelentősége? Miért pont oda van rakva?
 
Sziasztok!
Az Ada akváriumaiban azt látom hogy a difi a lily-vel szemben közép tájon van elhelyezve! Van valami jelentősége? Miért pont oda van rakva?

Sziasztok!

Javítsatok ki ha tévedek, de úgy tudom az elhelyezésnél az a cél, hogy a lily által létrehozott körkörös áramlat lemenő ága kapja el a co2 bubikat és tartsa lent minél tovább a víz alatt.
 
Sziasztok. Hogyan oldjam meg szerintetek hogy a cuba is kapjon elég co2-t . A diffuzorból rakjak kettőt . Most jelenleg a beáramló cső alatt van... de tervezem hogy egy legyen a szemben is vele...o_O
 
Sziasztok. Hogyan oldjam meg szerintetek hogy a cuba is kapjon elég co2-t . A diffuzorból rakjak kettőt . Most jelenleg a beáramló cső alatt van... de tervezem hogy egy legyen a szemben is vele...o_O
Az optimalis ha szembe van vele es a bubik nem tudnak kiszallni hanem lent maradnak mindaddig amig teljesen be nem oldodik.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére