• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos CO2 beoldás - difi, atomizer, reaktor

562ft +posta . De mást is rendeltem


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Ha difi nelkul megy a gaz akkor vagy vettel egy romot, vagy nincs eleg nyomas a palackban. Ez nem volt draga viszont ha korbe nezel nagyon jo minosegueket lehet kapni 2000-3000 ezer forintert. Es nem szivsz vele.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Amikor széthúztam a csövet , csak úgy fütyült


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Amikor széthúztam a csövet , csak úgy fütyült


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Ertem. Biztosan van nyomasod de az nem biztos, hogy meg van a megfelelo. Az a jobbik eset ha a difi a rossz.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Meguntam az opálos tapadókorongokat és csövet nézegetni, ezért vettem egy fém CO2 diffúzort! Nagyon megörültem mert csak 2350ft volt. Jól néz ki, de sajnos akármilyen erősen húzom meg a fejét, szinte már megszakad a menet de a kerámia körüli tömítőgumi átengedi a széndioxidot... [emoji58] Most próbálkozok + tömítést csinálni.
403722b76656ae03438f823f54b326a9.jpg
80d8ac57f55640dbf7ec33344e412a82.jpg
bc5cde08adfaf06313674000ceeaf0a2.jpg
84629bd04b43fc60de76c7332e7de064.jpg


Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Szomorú.. Tök boldog voltam amikor összetört a 30 éves peugeotom mert már utáltam a francia szerelhetetlenséget,vettem egy opelt. Szervizbe került. Vettem egy volvot is mert biztonságos és megbízható. Meghalt a váltója. Szerviz. Tegnap kaptam bele váltót. Közölték,hogy renault motor és váltó van benne gyárilag. :banghead::banghead::banghead:
Ennyi pénzért viszont simán kaptál volna egy aquario neo akril difit. Gondold át. A tömítés lehet többe lesz. Nagyon stabilan működő tökéletes difi.
 
Szomorú.. Tök boldog voltam amikor összetört a 30 éves peugeotom mert már utáltam a francia szerelhetetlenséget,vettem egy opelt. Szervizbe került. Vettem egy volvot is mert biztonságos és megbízható. Meghalt a váltója. Szerviz. Tegnap kaptam bele váltót. Közölték,hogy renault motor és váltó van benne gyárilag. :banghead::banghead::banghead:
Ennyi pénzért viszont simán kaptál volna egy aquario neo akril difit. Gondold át. A tömítés lehet többe lesz. Nagyon stabilan működő tökéletes difi.
Ez a difi 3500+posta... És megint ottvagyok hogy a csövek, korongok opálosodnak. Ehez a fém difihez nem veszek tömítést hanem csinálok! (Amúgy 350ft bele egy új kerámia korong, tömítéssel, ingyenes szállítással).
Ha ezután veszek bármit is a co2 rendszerhez akkor atomizert veszek! ;)
 
Ez a difi 3500+posta... És megint ottvagyok hogy a csövek, korongok opálosodnak. Ehez a fém difihez nem veszek tömítést hanem csinálok! (Amúgy 350ft bele egy új kerámia korong, tömítéssel, ingyenes szállítással).
Ha ezután veszek bármit is a co2 rendszerhez akkor atomizert veszek! ;)
Ahogy érzed. Te tudod mi neked a jó. A világért sem beszélnélek le ami neked tetszik. (y)
 
Másoknak ilyen szépen működik, nekem valószínű túl sűrű kerámiát adtak, mindig megkerüli a co2.... De még nem adom fel :)
Ez a baj ezekbe. Ha néha sikerül minőséget csinálni akkor, hogy kerülhet bele ilyen. Lehet vissza kellene venned egy csöppet a nyomásból, és akkor szépen nyomná.
 
Sziasztok! Nekem is összejött a co2 rendszer. Még nincs diffuzor, se reaktor. Alsópolcos szürőm van, és a felnyomópumpa alá betettem egy hagyományos porlasztót. Mikor a kis bubik kijönnek a motor beszivja a vizzel eggyütt, és fent az akiba alig észrevehető kisebb buborékok keringenek. Az lenne a kérdésem, hogy ez a pumpát esetleg tönkreteheti? Hangja nem változik az üzemeltetés alatt sem. Nem az anyagiak miatt nem akarok gyári megoldást. Mindenhol mindennek öt vezetéke van, őrület. Karbantartásokról nem is beszélve.
 
Végül fa korongal sikerült megoldani a porlasztást! :D Lehet hogy kerámiával(vagy más fával?) apróbbak lennének a buborékok, de szerintem ez is elég jó :)
db70875fc2fd7ce007d7e03288621e1b.jpg
84bf2ccd8e26c87d7d04dd9d3f2726e0.jpg


Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Nem.Ha jól látom a videóban az egy kerámiás nagynyomású reaktor, az enyém pedig simán beoldással működik, van benne 2 keverőlapát amit a vízáramlás hajt.Jelenleg 4-5 bubi/sec-el megy 100% beoldás mellett.Néha csobog egy kicsit nagyon halkan, de benn van a szekrényben így nem hallom. Az enyém így néz ki:

ISTA_1126.jpg
 
Utoljára módosított:
Ne
Sziasztok! Nekem is összejött a co2 rendszer. Még nincs diffuzor, se reaktor. Alsópolcos szürőm van, és a felnyomópumpa alá betettem egy hagyományos porlasztót. Mikor a kis bubik kijönnek a motor beszivja a vizzel eggyütt, és fent az akiba alig észrevehető kisebb buborékok keringenek. Az lenne a kérdésem, hogy ez a pumpát esetleg tönkreteheti? Hangja nem változik az üzemeltetés alatt sem. Nem az anyagiak miatt nem akarok gyári megoldást. Mindenhol mindennek öt vezetéke van, őrület. Karbantartásokról nem is beszélve.
Nekem is így van. Majd kiderül idővel hogy mi lesz a pumpával. Viszont jobb lesz a beoldásod ha egy szivacsdarabot kötsz a kifolyó elé. Nekem teljesen beoldja és a flow is tompul, így nem jön az alga.
 
Back
Oldal tetejére