• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Cikkek, hírek, érdekességek

Sziasztok!

Jó ha tudjátok!
Az év hala (jelentsen ez bármit is)... a balin... :)
https://index.hu/tudomany/2018/01/01/mar_meg_is_van_a_2018-as_ev_hala/

Hipp hipp!
Apukám idén halszelettel fogott a Tiszánál egy kapitális példányt.
Az egyik mérleg 10,5 a másik 11 kilót mutatott, sajnos nem foglakozott azzal hogy hivatalosan rekordlistássá válhasson, csak fényképet csináltak róla, pedig voltak horgászok a környéken :(!
Ahogy látom akár országos csúcs is lehetett volna!

A.ttila
 
Sziasztok!


Apukám idén halszelettel fogott a Tiszánál egy kapitális példányt.
Az egyik mérleg 10,5 a másik 11 kilót mutatott, sajnos nem foglakozott azzal hogy hivatalosan rekordlistássá válhasson, csak fényképet csináltak róla, pedig voltak horgászok a környéken :(!
Ahogy látom akár országos csúcs is lehetett volna!

A.ttila
Az komoly lehetett! Nekem sajna csak 4,80 kg az eddigi rekordom.
Az év hala (jelentsen ez bármit is)... a balin...
Egyik kedvencem, bár én a domolykóra szavaztam, mert őt ha lehet, még jobban szeretem:)
 
FunFact.
Mindig mondjuk, hogy az ADA és Do!Aqua szerszámokat csak egyszer kell megvenni és utána örökélet. Van egy kicsi hajlított Do!aqua ollóm amit nagyon szeretek és kb. végigkísért az összes akváriumnál. 2009 óta, azaz már 9 éve használom és még mindig olló. De ugyanez elmondható sok termékről, a Papillon reduktor, és az AM mágnesszelep 8 éve hiba nélkül működik.
Nem véletlenül javasoljuk, hogy jót vegyenek az ügyfeleink bármiből, mert csak egyszer kell. :pompous:
 
Tök jó, hogy az index egy ilyen kerek-perec, tökéletesen érthető cikkben összefoglalta a választ arra a kérdésre, ami megfogalmazatlanul ugyan de mindig ott lebegett a szemem előtt. Hogy hogy is lehet az, hogy ezek a "popsztárocskák" - akik 100 fős falunapokat tudnak kiszolgálni egész évben a művészetükkel, évről évre meg tudnak tölteni egy-egy sokezres stadiont az év végi "szuperkoncertekkel" és egyúttal így "elkurvul" a közízlés is zenei fronton. Hallelujah, minden világos.

https://index.hu/belfold/2018/01/24/tao_koncertek_kozpenz/
 
Aki követi a Napi zene témát, tudhatja, hogy nem vagyok éppen mainstream vonalas :) Akik viszont igen, azok biztosan csúnyán ráncolják most a homlokukat, de az előző hivatkozással az én mondanivalóm sem politikai töltetű, hanem a zenei kultúra lezüllesztésére hívom fel a figyelmet, ahogy a cikk írója is. De hát miért is lenne érdekünk változtatni ezen az irányzaton, hiszen ebben a bizniszben mindenki jól jár.
 
Tök jó, hogy az index egy ilyen kerek-perec, tökéletesen érthető cikkben összefoglalta a választ arra a kérdésre, ami megfogalmazatlanul ugyan de mindig ott lebegett a szemem előtt. Hogy hogy is lehet az, hogy ezek a "popsztárocskák" - akik 100 fős falunapokat tudnak kiszolgálni egész évben a művészetükkel, évről évre meg tudnak tölteni egy-egy sokezres stadiont az év végi "szuperkoncertekkel" és egyúttal így "elkurvul" a közízlés is zenei fronton. Hallelujah, minden világos.

https://index.hu/belfold/2018/01/24/tao_koncertek_kozpenz/
Szep munka. Kosz a megosztast nem semmi.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére