• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

60x30x30 as növényes aksimhoz melyiket lenne érdemes venni?
Lehet kipróbálnám én is a led et.
Egyáltalán érdemes a 2x24 és csövet erre cserélni?
Egy vagy kettő A601 jó választás, vagy bármi e felett. 2x24-nél már egy is jobb szerintem. ;)

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
 
60x30x30 as növényes aksimhoz melyiket lenne érdemes venni?
Lehet kipróbálnám én is a led et.
Egyáltalán érdemes a 2x24 és csövet erre cserélni?
Odyssea dual-nál szerintem jobb! Vékonyabb, keskenyebb, erősebb, takarékosabb, szebb (állítható fényerő) :D
 
És egy nem lenne elég belőle?
Miért kell kettő?
Biztos, hogy teljesen elég a 601 is, ha jól választasz növényt mellé. Gyors növésű, alacsonyabb igényű növények, mohák szépen fognak fejlődni alatta. Ha brutál HC gyepet akarsz, arra természetesen kelleni fog a 602.
 
Sziasztok! Ha minden igaz akkor ez a világítás 5630-as ledeket kapott ugye?
Diy világítást szeretnék és ezalatt úgylátom mindenkinek szépek a növényei, ezért érdekel :)
Screenshot_2017-04-22-23-28-00-657_com.android.browser.png
 
Akinek "drótlábas" A szériája van: ennek állítható a lába? 48 centis akva fölé be lehet applikálni?

RE: közben rájöttem, hogy az állítható lábakat külön kell megvenni. Hát ez nem túl korrekt. :(
 
RE: közben rájöttem, hogy az állítható lábakat külön kell megvenni. Hát ez nem túl korrekt.
Hehe :)
60 cm-ig CSAK! 10 féle méretben kapható. Amúgy állítható láb még az ADÁ-éhoz sem jár...

Nem gyári megoldás, de kis ügyeskedéssel szerintem megoldható a 48-as akvához, már amennyiben egy 45 centis lámpát szeretnél fölé tenni. A csavarok helyett - amik a lábakat rögzítik a lámpához - ha hosszabbat használsz és a köztes szakaszokra (2 x 15 mm) raksz valami éket. Ez utóbbi lehet egy (két) keskenyre vágott 15mm-es plexi darab, vagy négy kis - 15 mm-esre vágott - cső (a csavarra ráhúzva), vagy akár két összehajtogatott papírlap is :)
 
Akinek "drótlábas" A szériája van: ennek állítható a lába? 48 centis akva fölé be lehet applikálni?

RE: közben rájöttem, hogy az állítható lábakat külön kell megvenni. Hát ez nem túl korrekt. :(
Èn együtt vettem a kettőt, a 60as lámpát biztonsággal felraktam a 70-es akváriumomra ;)
 
Akinek "drótlábas" A szériája van: ennek állítható a lába? 48 centis akva fölé be lehet applikálni?

RE: közben rájöttem, hogy az állítható lábakat külön kell megvenni. Hát ez nem túl korrekt. :(
Ket verzio van az A szeriabol: a simahoz (3 sor led a 60 cm 5800lm 6 cm szeles) pluszban kell venni a fem labat, a Plus (5 sor led a 60 cm 9600 lm 10 cm szeles) verziot eleve azzal kuldik. 48as akvariumra a 40 vagy a 45 cm verziot tudod tenni kizarolag a fem labbal.
 
Errol van szo konkretan ingyen postaval 0.99£. Es nem kell keresgelnem a nyomogombokat az akvarium mogott. 43a507f543a2d6536b0013b804a735a9.jpg

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
Sziasztok!
Ez az ADA aquasky lámpával is működik?

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére