• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

Én a taiwanos felett kb. 60%-ra dimmelve használom, tetszik, a fénye nyilván nem összehasonlítható az ATI T5-ömmel, na de ott a hatból 2 növényes cső.
Nekem az E451 van, 7000k körül van és 2700lm max fényerőn.

Ha most vennék lehet A szériát vennék, az 8000k körüli színhőmérsékletű, és több lumen. Elvileg. :D

Csináltam videót mindjárt felmegy a youtube-ra és akkor linkelem.
 
Utoljára módosított:
A kamera sem színhelyes, de nem kék, hanem fehér opálfólia van, de a fekete hűtő pont annyit "csal" a színen hogy kékesnek tűnik. :)
 
Sziasztok!

64 literes (60x30x36) akváriumhoz szeretnék rendelni 2 db. A601-et.
Garnélás akváriumnak szánom, de mivel van co2, (és a garnikat sem zavarja) lehet be is durrantok alá később és lesz még egy növényes dézsám.
30 cm szélességre talán egy is elég lenne, de 50-70 %-on tervezem hajtani (ami elvileg a ledek élettartamának jót tesz).

Jó ötlet a kettő lámpa?

Bocs ha túl "banán" a kérdés!

Üdv,
Verhó
 
Sok lesz szerintem a kettő a garnizáshoz.

High-tech növényezéshez nyilván már más a helyzet, de ott is le kell majd dimmelni hogy ne legyen algabummod...
 
Sziasztok!

64 literes (60x30x36) akváriumhoz szeretnék rendelni 2 db. A601-et.
Garnélás akváriumnak szánom, de mivel van co2, (és a garnikat sem zavarja) lehet be is durrantok alá később és lesz még egy növényes dézsám.
30 cm szélességre talán egy is elég lenne, de 50-70 %-on tervezem hajtani (ami elvileg a ledek élettartamának jót tesz).

Jó ötlet a kettő lámpa?

Bocs ha túl "banán" a kérdés!

Üdv,
Verhó
En az A301-et hasznalom a taiwanoson 40%-on igazi low-ban. Garnizni 1 tuti eleg szerintem.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Szerintem egy kis beruhazast meger meg a taviranyitos dimmer 2-4$ ha jol emlekszem, csereben 7 fokozat helyett 15 fokozatban lehet dimmelni.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Nekem simán elég volt a hozzá adott egyszerű kis dimmer, be tudtam vele lőni a fényerőt. De nyilván több fokozat mindig jobb. :)
 
Errol van szo konkretan ingyen postaval 0.99£. Es nem kell keresgelnem a nyomogombokat az akvarium mogott.
43a507f543a2d6536b0013b804a735a9.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Errol van szo konkretan ingyen postaval 0.99£. Es nem kell keresgelnem a nyomogombokat az akvarium mogott.
43a507f543a2d6536b0013b804a735a9.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
Már csak egy dolog hiányzik ezekből a vezérlőkból, a napfelkelte és a naplemente :)
 
A TC420 vezérlő mostanában elég olcsón beszerezhető (<7kHUF), és használatával egy időzítőt is meg lehet sporólni. De persze nem távirányítható, viszont több program feltölthető, és pár gombnyomásra lehet váltani.
 
60x30x30 as növényes aksimhoz melyiket lenne érdemes venni?
Lehet kipróbálnám én is a led et.
Egyáltalán érdemes a 2x24 és csövet erre cserélni?
 
Back
Oldal tetejére