• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros LED lámpa tapasztalatok

Beleesett a szállitás a nagy ünneplésbe.
Ezek még tavaly szeptemberi rendelések voltak, akkor még nem ünnepeltek a srácok...:)
Az első a hazai posta útvesztőiben kalandozott majdnem egy hónapig.
Leveleztem is velük, de semmi konkrétumot nem mondtak.
El is indítottam a refundot, meg is ítélték a visszatérítést.
Ahogy megjött a pénzem, másnap a lámpa is beesett.
 
Pár hét tapasztalat után mi a véleményed a lámpáról? @keszalvo
Szia Zoli !
Ha már így meg lettem szólítva válaszolok.:D
A lámpa teszi a dolgát,jelenleg 7 óra világítási idővel kettőt visszadimmelve működik,illetve várja a testvérét mivel 60x40x36 váltok majd így kell a plusz fény mélységben.
A növények szépen kezdenek elburjánzani az akváriumban,esténként a riccia ont magából buborékfelhőket.
Pirosodni is pirosodnak a kísérletképpen berakott növények.
Úgy hogy összefoglalva meg vagyok egyenlőre elégedve és ha az ember helyén kezeli ezt a pilácsot akkor nagyon sok örömet fog okozni.;)
 
Szia Zoli !
Ha már így meg lettem szólítva válaszolok.:D
A lámpa teszi a dolgát,jelenleg 7 óra világítási idővel kettőt visszadimmelve működik,illetve várja a testvérét mivel 60x40x36 váltok majd így kell a plusz fény mélységben.
A növények szépen kezdenek elburjánzani az akváriumban,esténként a riccia ont magából buborékfelhőket.
Pirosodni is pirosodnak a kísérletképpen berakott növények.
Úgy hogy összefoglalva meg vagyok egyenlőre elégedve és ha az ember helyén kezeli ezt a pilácsot akkor nagyon sok örömet fog okozni.;)

Köszi szépen! Meggyőztél! :)
 
Erről kaphatnánk esetleg egy képet? :)
Köszi a kommentet!(y)
Na jó látatlanban azt írok amit akarok ,igaz ? [emoji16]
Egy gyors telos kép,ez a talajon van

94383da26c2ad9bba7a88600d280f4ee.jpg
 
Én egy fokozattal visszadimmelve használok két A601-et egy 64 literes akváriumon, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
A szállítással már nem annyira (>45nap), de aki nem tudja kivárni amíg ideér, az ne rendeljen Kínából. :D
Amúgy ezt az ADA-val való összehasonlítást javaslom azért kezeljük helyén, mert itt szó sincs áramgenerátoros meghajtásról, hogy a hűtés hatékonyságáról, és a kialakításról már ne is beszéljek...
Egyszerűen ennyi pénzért hozza amit kell, és nekem ez is bőven elég! (y)

Illetve a tárgyilagossághoz hozzátartozik, hogy a @Blackoutnál a 6 vagy 8 cső alatt atom vörös Rotala Rotundifólia, bizony nálam 6 óra megvilágítással csak a végén piroslik, szóval ha valaki gondolja egy az egyben cserélem ATI-ra! :ROFLMAO:
 
Megosztom én is a tapasztalataimat, mert most egymás mellett látom az ADA-t és a Chihiros-t.
  • Fényerőben nincs jelentős különbség köztük, ha nem dimmeled, talán még kicsit erősebb is a Chihiros.
  • Hőmérsékletben viszont hatalmas a különbség. A Chihiroson tojást tudsz sütni, az ADA-t simán simogathatod :D
  • Színvisszaadás: összehasonlíthatatlan. A Chihiros fénye egy kicsit hidegebb, kékesebb, nagyon kevés pirossal. Az ADA alatt a zöld zöldebb, a piros pirosabb (pedig ez még a sima Aquasky). Sokkal természetesebb és kellemesebb érzés a szemnek az ADA fénye.
  • A Chihiros tápja dimmeléstől függően halkan sípol időnként (azért szekrényből nem hallatszik ki), az ADA-nál nem hallasz semmit.
 
Jöhetnek még bátran a tapasztalatok, vélemények, lassan lehet aktualizálódik nálam is a vétel.
Köszönjük az eddigi véleményeket is! :)
 
Jöhetnek még bátran a tapasztalatok, vélemények, lassan lehet aktualizálódik nálam is a vétel.
Köszönjük az eddigi véleményeket is! :)
Mire vagy konkrétan kiváncsi? A tartós egésséges használathoz kettőt vissza kell dimmelni ilyenkor jó a hőmérséklete, ezt számításba kell venni főleg ha hi techhez veszed (lehet kettő kell). Fényképezésnél csak maxra állítva nem "vibrál" a kép, azaz ilyen fekete vízszntes csikok úsznak a képen. Ár/érték arányban verhetetlen szerintem. nekem tetszik is (gyári fém lábakon van)
 
Back
Oldal tetejére