• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CBAP 2014 - Brazil akvakertész verseny

Segítségeteket kérnem!Kitöltöttem a nevezést!A fotó küldésnél rákattintok a borítékra,kiválasztom a monogramommal elnevezett fäjlot,(NP1.jpeg)es küldés!Na itt valami nem stimmel!Mert nem küldi el.Gondolom vmit elbenäztam!De mit?

Én ma elvileg sikeresen feltöltöttem egy 5 megás képet. Nem volt akadékoskodás. Visszaigazolást mondjuk egyelőre nem kaptam.
Szerintem nem a te oldaladon volt a probléma :)
 
Valaki tudna segíteni? Át lehet valahol állítani a CBAP jelentkezési lapját angolra? Kihívásokkal küzdök a Spanyol tudásomat illetően:)
 
Valaki tudna segíteni? Át lehet valahol állítani a CBAP jelentkezési lapját angolra? Kihívásokkal küzdök a Spanyol tudásomat illetően:)

K_perny_fot__2014-08-29_-_19.34.53_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Az nem csak a hivatalos díjkiosztó ceremónia dátuma? Eredménylistát nem adnak ki hamarabb? Mintha valahol október 15-öt olvastam volna....Vagy az az AGA volt?
 
Az nem csak a hivatalos díjkiosztó ceremónia dátuma? Eredménylistát nem adnak ki hamarabb? Mintha valahol október 15-öt olvastam volna....Vagy az az AGA volt?

Nem találtam sehol olyat, hogy előbb lenne valami.
 
Back
Oldal tetejére