• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CBAP 2014 - Brazil akvakertész verseny

El is keztem bedobni a The Rupture-t. Még nem igazoltak vissza.
Remélem a többiek ide is bedobják az akikat!

Ja és persze jó sok magyar aki legyen , hogy dél amerikát is meghódítsuk!;):)
 
Küldöm üdvözletem annak aki kitalálta, hogy 2mb/kép a határ. Olyan sząr minőségű lesz a kép az átméretezéstől, hogy arra nincsen szó.
Ki hogy szokta megoldani?
 
Pontosan, méghozzá jelentős, látható képromlás nélkül, de 10 alá nem érdemes levinni a 12-es csúszkán! Végleges képméretben a 10 kb. fele a 12-nek, szóval nem lineáeris a méretcsökkenés.
 
A versenyeken , úgy általában, mennyire nézik azt, hogy az akváriumban milyen kényes (értsd, nehezen tartható) növényfajok vannak? Azaz lehet úgy is nyerni ha tök jó a scape és csak valami igénytelen növény van benne, mondjuk microsorum?
 
A versenyeken , úgy általában, mennyire nézik azt, hogy az akváriumban milyen kényes (értsd, nehezen tartható) növényfajok vannak? Azaz lehet úgy is nyerni ha tök jó a scape és csak valami igénytelen növény van benne, mondjuk microsorum?

A verseny nem arról szól, hogy 1 növényt mennyire tudsz a legjobb formába hozni. Sokan ezt értik félre.
Különböző szabályok vannak, de értékelés szempontjából egyetlen plusz pontszámot sem ér, ha egy nehezebb vagy egy ritka növényt nevelgetsz.
Összhatás, növények kondija, kreativitás ezt lehet inkább csupa nagy betűvel írnám. KREATIVITÁS. Harmonia stb.

Az akvárium egésze a lényeg nem egy apró részlet. Az élmezőnyben manapság már csak úgy lehet érvényesülni, ha valami egyedit, újszerűt és kellően kreatív dolgot csinálsz. A növények állapota elvárt, hogy tökéletes legyen és ezt a tökéletességet a halakkal és mással se rontsd el.

Ennek ellenére más lesz az élmezőny a Japán, Német, Amerikai, Francia versenyen is, mert más a zsűri, más a mezőny és picit más az értékelés is.
 
Értem, köszönöm a választ. De azt azért látom, hogy a kreativításnak is van határa;) Például a hobbit fészkes sem lett elsô, az a scape sem amely úgy néz ki mintha alulról néznénk felfelé egy erdôben, vagy az sem ahol lebegô szigetek voltak. Jó, persze utolsók sem lettek:)
 
Értem, köszönöm a választ. De azt azért látom, hogy a kreativításnak is van határa;) Például a hobbit fészkes sem lett elsô, az a scape sem amely úgy néz ki mintha alulról néznénk felfelé egy erdôben, vagy az sem ahol lebegô szigetek voltak. Jó, persze utolsók sem lettek:)

A japanon nem de ha jol remlik az amerikai versenyen mindketto jol szerepelt.
 
Segítségeteket kérnem!Kitöltöttem a nevezést!A fotó küldésnél rákattintok a borítékra,kiválasztom a monogramommal elnevezett fäjlot,(NP1.jpeg)es küldés!Na itt valami nem stimmel!Mert nem küldi el.Gondolom vmit elbenäztam!De mit?
 
Segítségeteket kérnem!Kitöltöttem a nevezést!A fotó küldésnél rákattintok a borítékra,kiválasztom a monogramommal elnevezett fäjlot,(NP1.jpeg)es küldés!Na itt valami nem stimmel!Mert nem küldi el.Gondolom vmit elbenäztam!De mit?
Van valakinek ötlete?
 
Back
Oldal tetejére