• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CAPA 2015

Az idei francia versenyen Balázs lesz a zsűriben a GA részéről (y)

A múlt évben a francia verseny adta a legjobb akváriumokat európából köztük a világbajnok IAPLC akváriumot is.
Kíváncsi leszek idén mit építenek.

:)(y):snaphappy:

CAPA 2015 - Présentation du Jury
Szépen bemutatták Balázst a franciák.
(én meg kapirgáltam a '87 óta nem használt francia "tudásom" megmaradt részét, hogy megértsem, de sikerült:))
 
Wolinski zseni szerintem. Teszem hozzá, nekem a régebben készült nano akvái jobban tetszenek.
 
Bár egyszer a közelébe érhetnék ezeknek a fantasztikus alkotásoknak, de azért kritikám az akad :)
Elgol 1. helye a nano kategoriában nem meglepetés számomra, nekem is személyes kedvencem (nem csak Keynek). A Mystical Cave viszont nagyon nem.. hiába a mélység
Az Elgolnál amit megosztott fotót a hardscaperől - iszonyat brutál. A jobb elejét (vagy akár a balt) még innen felépíteni így.. egyszerűen hihetetlen. Nincs is már hely elől. Bár szerintem a jobb oldali csövek (abból is a baloldali) túl magasak, szerintem nem ez volt a végleges.. vagy mégis?
Dimrill Dale: nem semmi mohásítás - bekaksizok. Csak ne lenne ennyire steril és fehér a körút.
In joy and sorrow...: gyönyörű változatos a növényesítés, de azzal a gyökérzettel én nem tudok mit kezdeni (és szerintem a fa is kilóg a természetesség képéből).
A 200 fölöttieknél mindháromnál elakad a lélegzetem - bámulatosak. Bár a Gravity győzelmén szerintem senki nem lepődött meg, jót mosolyogtam Balázson, hogy bele tudott kötni :)
 
@talachi Laci lassan le kéne védetni mint márkát : :D
54 litere kategória 8. hely pofátlanság (n) ráadásul még másolni sem tud rendesen :

photo.php
 
Na most jutottam el odáig, hogy megnézegettem a nem-dobogós akikat is. Kérdem én: egy ilyen akvárium hogyan kerül be a legjobb 21 közé? Ilyen kevesen (21-en) indultak? Nem gúnyolódásból, komolyan? (Azt látom, hogy kategóriánként nem egyforma az értékeltek száma)
 
Na most jutottam el odáig, hogy megnézegettem a nem-dobogós akikat is. Kérdem én: egy ilyen akvárium hogyan kerül be a legjobb 21 közé? Ilyen kevesen (21-en) indultak? Nem gúnyolódásból, komolyan? (Azt látom, hogy kategóriánként nem egyforma az értékeltek száma)
ugyanez, de mondjuk a dobogósok is néha elég neccesek.
 
@talachi Laci lassan le kéne védetni mint márkát : :D
54 litere kategória 8. hely pofátlanság (n) ráadásul még másolni sem tud rendesen :

photo.php
A győztes Elgol-ba még anno ezen az oldalon szerettem bele: The 2nd stage of Scaper's Tank Contest. Results | Все для аквариума, террариума и пруда
Most újra elővettem a könyvjelzők közül és kit találtam a 9. helyen? :D Ebben a megtestesülésben legalább üt mint állat (a fentivel ellentétben).
És ha már a Scaper's day, a 10. helyezett is ismerős és ez az arca ;) is nagyon tetszik. Balázs nevethetett a markába.
 
Back
Oldal tetejére