• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Budapest

Van még bolt a Pólus Centerben is.
Velük egy kellemetlen félreértésem volt:
Az oldalukon olvasható, hogy "grindál van". Odamegyek érte, a világ végére.
- Ja, az nincs csak megrendelésre van.
- OK. mikorra hozzák?
- Azt nem tudjuk, de amikor itt lesz, majd üzenünk, de 24 órán belül el kell vinni.
- Rendben, bármikor jó, csak hétvégén ne, mert akkor nem tudok érte menni.
Vasárnap este bekapcsolom a telefonom: "Lehet jönni a grindálért."
Hétfőn megyek érte: Ja, a grindált tegnap hazavitte a kolléga, mert nem jött érte senki...
Azóta ott sem voltam.
 
Aquafauna:
Nekem is vegyesek az érzéseim velük kapcsolatosan.
Halakban viszonylag jók.
Növények terén egy minimális alappal rendelkeznek és nem is értenek hozzá túlságosan.
Szerintem mint beszerzők jók, és tudják is nagyjából, hogy mi a minőségi szép termék, de eladni nem tudnak.
Csak akkor megyek oda ha muszály.
Legutóbb szinte egy órát vártam mire ki szolgáltak, pedig udvariasan utaltam rá, hogy már régen nem nézelődök, mégis minden utánam érkezőt előre vettek a sorban...
Aquadepoba nem kellett egy év, hogy kedvesek legyenek, növényezéssel nem nagyon foglalkoznak de legalább ismerik, viszont halak terén verhetetlenek, szinte bármilyen ritkaságot forgalmaznak vagy be szereznek ha kell és csakis egészséges halat adnak el.
GA szép meg tényleg rendben van, de ők inkább növényes úton járnak, viszont növényt mégis jobban meg éri a Tropicalfishtől vásárolni.
Vadvilágba néha el járok. Ök top második nekem halak terén és szintén top 2 tápok és egyéb vízkezelő téren, szinte minden gyártó termékét forgalmazzák, nem öszpontosítanak egy gyártó termékére.
 
Útba ejtettem ma az AD-t. Zárva volt. Nem lettem bosszús, mert nekem csak pár perc kitérő volt, de más már nem biztos hogy vállrándítással reagálja le a helyzetet. Ezért gondoltam veletek megosztani (aki nem nézné a honlapot), hogy a nyári nyitvatartás szerint a hét páros napjain lesz csak nyitva..
 
Útba ejtettem ma az AD-t. Zárva volt. Nem lettem bosszús, mert nekem csak pár perc kitérő volt, de más már nem biztos hogy vállrándítással reagálja le a helyzetet. Ezért gondoltam veletek megosztani (aki nem nézné a honlapot), hogy a nyári nyitvatartás szerint a hét páros napjain lesz csak nyitva..

Üdvözölendő ötlet :D @viktorlantos! @danyi03
 
Gondoltam elsétálok az Aquadepóba, de a honlapjuk szerint elköltöztek a 17. kerületbe... hátha megspórolok valakinek egy potya utat.

Szomorú vagyok.
nem csak költözés... a megszokott arcokat (Hédi és Norbi) sem fogod látni az új boltban :(
 
sok volt már nekik. Be akarták zárni a boltot és a dekort vinni tovább webshopban. Aztán lett belőle hogy átveszik tőlük a boltot és átviszik a 17. ker-be.
FB-on Norbi írja egyébként az info-kat.
 
sok volt már nekik. Be akarták zárni a boltot és a dekort vinni tovább webshopban. Aztán lett belőle hogy átveszik tőlük a boltot és átviszik a 17. ker-be.
FB-on Norbi írja egyébként az info-kat.
Köszi, utánanézek. Hiányozni fognak.
 
Gondoltam elsétálok az Aquadepóba, de a honlapjuk szerint elköltöztek a 17. kerületbe... hátha megspórolok valakinek egy potya utat.

Szomorú vagyok.

Felcsillant a szemem a hír hallatán. Szuper!
Végre a XVII. ker lesz a BP-i akvarisztika központja, egy újabb bolttal!
Aztán megnéztem a honlapjukat: ---> Akvárium ABC. :-( A karbantartó úr rendkívül kedves, szimpatikus és segítőkész, a tulaj lány szintén, de a kínálatuk, és az áraik... :mask:
Megnyitásuktól fogva, folyamatosan esik a színvonal minden tekintetben (az édesvízi akvarisztika területen). Az erősségük a tengeri, de annál viszont nincs viszonyítási alapom, se minőségben, sem árakban.
Szóval továbbra sem a XVII. k lesz az akvarisztika fellegvára... :(
 
Felcsillant a szemem a hír hallatán. Szuper!
Végre a XVII. ker lesz a BP-i akvarisztika központja, egy újabb bolttal!
Aztán megnéztem a honlapjukat: ---> Akvárium ABC. :-( A karbantartó úr rendkívül kedves, szimpatikus és segítőkész, a tulaj lány szintén, de a kínálatuk, és az áraik... :mask:
Megnyitásuktól fogva, folyamatosan esik a színvonal minden tekintetben (az édesvízi akvarisztika területen). Az erősségük a tengeri, de annál viszont nincs viszonyítási alapom, se minőségben, sem árakban.
Szóval továbbra sem a XVII. k lesz az akvarisztika fellegvára... :(
Rákosborzasztó környékén a Vadvilágot ajánlanám. GA termékeket is forgalmaznak, illetve TF termékeket is, és szakértelem is előfordul náluk. Valamint dekorokból, halakból és növényekből is egész jó készletük szokott lenni.
 
Rákosborzasztó környékén a Vadvilágot ajánlanám. GA termékeket is forgalmaznak, illetve TF termékeket is, és szakértelem is előfordul náluk. Valamint dekorokból, halakból és növényekből is egész jó készletük szokott lenni.
Köszönöm az ajánlást. Oda szoktam menni, ha valami komolyabb kell.
Viszont az egyszerűbb dolgokat mégis csak jobb lesz majd innét, parkolási lehetőséggel ellátott, normális, kulturált helyről beszerezni, mint bemenni érte az angyalföldi dzsumbujba, a pincébe.
 
Nekem is közelebb van mint a régi hely, kérdés mennyire kerül át az aquadepos választék ide. Mert most a weblapjuk hát.. Nem túl bizalomgerjesztő.
 
Nekem is közelebb van mint a régi hely, kérdés mennyire kerül át az aquadepos választék ide. Mert most a weblapjuk hát.. Nem túl bizalomgerjesztő.
Hát... ha valóban csak az árukészlet veszi át az Akvárium-ABC és az üzletmenetet nem (ami valószínű), akkor nem 1-2 hét lesz a webshop-os kiesés, hanem 1-2 év!
 
Nekem is közelebb van mint a régi hely, kérdés mennyire kerül át az aquadepos választék ide. Mert most a weblapjuk hát.. Nem túl bizalomgerjesztő.
Talán valamikor benézek majd, de nem áltatom magam. A depóba le tudtam sétálni, most már kocsiba kell ülni, lehet újra lecsekkolom a faunát, az viszonylag még közel van. Rég jártam ott.
 
Talán valamikor benézek majd, de nem áltatom magam. A depóba le tudtam sétálni, most már kocsiba kell ülni, lehet újra lecsekkolom a faunát, az viszonylag még közel van. Rég jártam ott.
nem sokat vesztettél... fauna nem változik (sajnos).
 
Back
Oldal tetejére