1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Budapest

Kategória: 'Hol vásároljunk', témanyitó: baropeter, téma nyitása: Ápr 19, 2009.

1. Molroth
    Épp nem fórumozik ...

Molroth Legenda

Tag:
    Máj 1, 2012
    Kedvelik:
    5,259
    Hely:
    Gyál
    Soroksár nem játszik? M5 Buy Way, ott van egy jó nagy halas/hüllős/rágcsálós kereskedés (Galapagos). Előfordulnak nano halak, sima akváriumi halakból is szép felhozatal szokott lenni, kapható oto, de amano garnélát is vettem már náluk, ezen kívül elég jó sügéres szekciójuk is van. Vannak jóféle tápok, talán még agyagos talaj is kapható náluk, meg pár egyszerűbb növény. A Nagykörösi úton, Gyálhoz elég közel van még egy kicsi halas, de ott már régen voltam, a tipikus 30 évvel ezelőtti színvonalat képviseli elevenszülőkkel, tengerimalaccal, hasonlókkal. Meg itt Gyálon van még Zsozsi halodája, ő is árul a sügéreken kívül mindenféle halakat, nano halak is szoktak lenni talán. Meg a Métánál az ipari parkban is van egy nagyker, de ott inkább a tavi vonal az erősebb, ha jól rémlik. Pontosan mit keresel?

Utoljára módosított: Jan 5, 2017
    stevo, daszabo és Matyi kedvelik.
  2. stevo
    Épp nem fórumozik ...

stevo VIP kertész

Tag:
    Jan 14, 2011
    Kedvelik:
    879
    Hely:
    Budapest, XVIII. ker
    Igazából nézelődni, első körben. Növény és halfronton, de ha van vmi speckó akció, akkor akár az is érdekes lehet. ;)

Oh, van itt választék kérem. :D Köszi a tippeket. Ahogy fentebb is írtam, első körben nézelődni, aztán meglátjuk. :)

Molroth kedveli.
  3. Csabi85
    Épp nem fórumozik ...

Csabi85 Kertész tanonc

Tag:
    Jan 12, 2017
    Kedvelik:
    20
    Hely:
    Budapest
    Én az aquadepoban és az aquafaunában szoktam venni a halakat meg a cuccokat. Fauna kicsit drágább de még sem halban sem növényben nem csalódtam tőlük. Faunában kicsit morcik az eladók, főleg a csaj. A depóban viszont egy mosolyország csajszi az eladó :D

ezsolt80 kedveli.
  4. Greg Filth
    Épp nem fórumozik ...

Greg Filth Főkertész

Tag:
    Nov 3, 2015
    Kedvelik:
    678
    Hely:
    Budapest, IV. ker.
    Vagy újabban a boltvezető pasi (azt hiszem, a férje). Abszolút korrekt arc. :)

ezsolt80 kedveli.
  5. ezsolt80
    Épp nem fórumozik ...

ezsolt80 Főkertész

Tag:
    Júli 29, 2015
    Kedvelik:
    549
    Hely:
    Pomáz
    Én is arra tippelnék hogy a férje, és hogy teljes legyen a lista a lányával is találkoztam egyszer a boltban nyáron :)

Greg Filth kedveli.
  6. Csabi85
    Épp nem fórumozik ...

Csabi85 Kertész tanonc

Tag:
    Jan 12, 2017
    Kedvelik:
    20
    Hely:
    Budapest
    Na akkor eddig én még csak egyikükkel találkoztam.

Aktuális oldal megosztása