• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Budapest

Talán aquafauna... de telefonálj rájuk mert most költöztek és eléggé hiányos az árukészletük. :(
De a legbiztosabb a GA, bár ugye az Törökbálint már. :(

Aquafauna-t néztem köszi!!
Az árazásukkal nem vagyok kibékülve. :(
A GA-ban nincsen :(
 
Aquafauna-t néztem köszi!!
Az árazásukkal nem vagyok kibékülve. :(
A GA-ban nincsen :(

Ha ez a kettő kizárva akkor már csak Tatabánya Fisch.

Százával vannak alkatrészek nálunk is, de olyan sok kis elem van mindenhez és akkora az eheim paletta, hogy lehetetlen mindent tartani.
Ráadásul vannak olyan cuccok, ami 2-3 évente megy el 1db. Szóval a magyarázata ennyi.

Ha a Fischnél sincs, akkor a következő kamionnal tudják csak behozni.
 
Ha ez a kettő kizárva akkor már csak Tatabánya Fisch.

Százával vannak alkatrészek nálunk is, de olyan sok kis elem van mindenhez és akkora az eheim paletta, hogy lehetetlen mindent tartani.
Ráadásul vannak olyan cuccok, ami 2-3 évente megy el 1db. Szóval a magyarázata ennyi.

Ha a Fischnél sincs, akkor a következő kamionnal tudják csak behozni.

Persze megértem hogy nem lehet mindent tartani, hasonló cipőben járok én is néha...
Na majd utána érdeklődök a kiskereknél.

Köszi!!
 
Vadvilág is tart Eheim cuccokat, egy telefont talán megér. Alvariumshop.hu is elég nagy Eheim palettát tart.
Más ötletem nincs, sajnos pótalkatrészt a kisebb boltok csak rendelésre hoznak, ha hoznak egyáltalán. Ilyen ez a szakma, pedig ugye ha szűrőhöz kell valami, akkor az általában azonnal kellene...
 
Vadvilág is tart Eheim cuccokat, egy telefont talán megér. Alvariumshop.hu is elég nagy Eheim palettát tart.
Más ötletem nincs, sajnos pótalkatrészt a kisebb boltok csak rendelésre hoznak, ha hoznak egyáltalán. Ilyen ez a szakma, pedig ugye ha szűrőhöz kell valami, akkor az általában azonnal kellene...

Szerencsére annyira nem sűrgős :)
Ráérek a beszerzéssel.
Köszi! megpróbálom felkeresni akiket ajánlottál.
 
Sziasztok!
Holnap Bp.-en a Szondi utcában fogok munkálkodni ,és szeretnék tanácsot kérni tőletek ,hol találok egy üzletet ahol Amazoniát tudnék venni,ehhez az utcához közel????
köszönöm
 
Sziasztok!
Holnap Bp.-en a Szondi utcában fogok munkálkodni ,és szeretnék tanácsot kérni tőletek ,hol találok egy üzletet ahol Amazoniát tudnék venni,ehhez az utcához közel????
köszönöm

Ott legközelebb a Vadon van, bár nekik nem száz, hogy van, mert nem csak akvarisztikával foglalkoznak. Esélyesebb az Aquadepo az Árpád hídnál, de szerintem érdemes előtte rájuk csörögni.
 
Ott legközelebb a Vadon van, bár nekik nem száz, hogy van, mert nem csak akvarisztikával foglalkoznak. Esélyesebb az Aquadepo az Árpád hídnál, de szerintem érdemes előtte rájuk csörögni.

Aquafauna-ban
Köszi nektek,de sétálva esélytelen lesz(4 km),ugyhogy marad a webshop rendelés.Csak így nem lesz holnap talajom.:(
Nem hozna nekem valaki???:LOL:
 
Köszi nektek,de sétálva esélytelen lesz(4 km),ugyhogy marad a webshop rendelés.Csak így nem lesz holnap talajom.:(
Nem hozna nekem valaki???:LOL:
A depó 2, de max 3 km-re van, attól függ a Szondiban hol... Vadon meg még közelebb.
Én szívesen kisegítenélek, de nem tudom még hogy alakul a napom, ezért nem merem beígérni.
 
A depó 2, de max 3 km-re van, attól függ a Szondiban hol... Vadon meg még közelebb.
Én szívesen kisegítenélek, de nem tudom még hogy alakul a napom, ezért nem merem beígérni.
Nagyon köszi,hogy egyáltalán segítenél nekem.Autóval megyünk ugyan ,de az a belső udvarból biztos nem gurul ki.Tömegközlekedni meg nem tudok,a végén Pécelen kötnék ki:LOL:
De mindegy is ,majd meghozza a postás.Remélem holnapután megjön
 
@Evereka Tehát meg is rendelted már? A nem ígérem nem nemet jelentett. Szóval akkor már ne is próbáljam beszorítani? Egyáltalán csak azért merült fel bennem a gondolat, mert a köztes szakaszon lakom és lehet járok is a közeledben...
 
@Evereka Tehát meg is rendelted már? A nem ígérem nem nemet jelentett. Szóval akkor már ne is próbáljam beszorítani? Egyáltalán csak azért merült fel bennem a gondolat, mert a köztes szakaszon lakom és lehet járok is a közeledben...
Nem rendeltem még meg,de ma meg kellene tegyem, ha más hogy nem megy,mert így is ha holnap el tudják a srácok postázni keddre kapom meg.Ha meg csúszik egyet akkor szerda lesz.Francba ,hogy nem rendeltem meg már múlt héten:facepalm:.
 
Sziasztok!
18. kerületben tudtok mondani jó (átlagos :D ) akvarisztikai boltot? Ki ismerős errefelé? Esetleg 19.kerület is játszik.

Köszi!
 
Szia István!

Sziasztok!
18. kerületben tudtok mondani jó (átlagos :D ) akvarisztikai boltot? Ki ismerős errefelé? Esetleg 19.kerület is játszik.

Köszi!
Csak akkor, ha megígéred hogy hamarosan naplót indítasz!
Sajnos csak húszon éves emlékeim vannak (A.ttila), az akkori 5 kereskedésből ami az 50-es villamos vonalán működött már csak a pestimrei végállomásnál létezik egy, de nem az volt a legjobb (fő profiljuk az állateledel, horgászfelszerelés, de onnan volt az első két akváriumom).
Mostanság csak a plázabeliek vannak (pl. Határútnál), vagy ugyanott az XXL-es állatos áruház halas részlege (bár ezek már nem XVIII ker.)
@inadsz Dani viszont ott lakik a kerületben (igaz egy távolabbi üzletet preferál).

AmegA
 
Szia István!


Csak akkor, ha megígéred hogy hamarosan naplót indítasz!
Sajnos csak húszon éves emlékeim vannak (A.ttila), az akkori 5 kereskedésből ami az 50-es villamos vonalán működött már csak a pestimrei végállomásnál létezik egy, de nem az volt a legjobb (fő profiljuk az állateledel, horgászfelszerelés, de onnan volt az első két akváriumom).
Mostanság csak a plázabeliek vannak (pl. Határútnál), vagy ugyanott az XXL-es állatos áruház halas részlege (bár ezek már nem XVIII ker.)
@inadsz Dani viszont ott lakik a kerületben (igaz egy távolabbi üzletet preferál).

AmegA
Köszi A.ttila! :)

Nem ígérek semmit, de azt betartom! :p
 
Sziasztok!
18. kerületben tudtok mondani jó (átlagos :D ) akvarisztikai boltot? Ki ismerős errefelé? Esetleg 19.kerület is játszik.

Köszi!
Béke téren az 50-es villamos megállójához közel az Üllői úton van egy kisebb halas bolt. (Napi szinten járok el előtte, de csak most vettem észre... :D ) Növényválaszték nagyon gyér, bár még nem kapott idén. Halakból szép példányok voltak, főleg a petitellái és a serpalazacok tetszettek nekünk. :)
 
Utoljára módosított:
Béke téren az 50-es villamos megállójához közel az Üllői úton van egy kisebb halas bolt. (Napi szinten járok el előtte, de csak most vettem észre... :D ) Növényválaszték nagyon gyér, bár még nem kapott idén. Halakból szépek példányok voltak, főleg a petitellái és a serpalazacok tetszettek nekünk. :)

Ezen kívül nekem sem jut eszembe most más csak a Fresi XXL
 
Back
Oldal tetejére