• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Budapest

baropeter

Főkertész
Sokak kedvence, Teréz krt.- Podmaniczky utca sarok. Gyertek a VADON-ba!
1067 Budapest, Podmaniczky u. 27. Tel.: 06-1-269-4785

Üdv!
 
Aquadepo

Nemrég indított 160 literes akváriumomhoz sok dolgot tőlük szereztem be. Nagy kínálattal rendelkeznek, van webshop, és elérhető helyen át is lehet venni a megrendelt árut személyesen.
(Ezt azért tartom fontosnak, mert így nem kell több boltot végigjárnom, mire megtalálom amire szükségem van. Személyes átvétellel pedig kiiktatok a folyamatból egy számomra teljesen felesleges láncszemet.)

De a csomagküldésről is sok pozitívumot olvastam róluk szóló hozzászólásokban.

webáruház: http://webshop link moderálva/

elérhetőség: 1143 Budapest, Gizella út 24-26. (Térkép)

nyitvatartás:
  • hétfő/kedd: 10-18,
  • szerda: 12-20,
  • csütörtök/péntek: 10-18,
  • szombat: 10-13.30 óráig
 
http://www.akvariumdiszhal.hu/

Ez a hely egy nagykereskedés szerű üzlet,a halaim többsége tőlük van.Saját tenyésztésük és viszonteladás is van náluk.
Az árak nagyon mérsékeltek, jókat lehet beszélgetni a tulajjal,régóta tenyészt halakat. És ami fontos,nem emlékszem rá,hogy a tőlük vásárolt halak közül elhullott volna nálam a hazavitel után . Célszerű telefonon érdeklődni,hogy van-e olyan fajta hal amit venni szeretnél. Ja növényt nem árulnak .
 
Vadonban értelmesek az eladók, múltkor simán lebeszélt a törpe gurámiról pedig simán oda adhatta volna és még csak nem is okoltam volna ha 2hónapon belül elahalálozik viszont amin néztem 150ért neonhal. Tiszták az akváriumok elég sok minden beszerezhető. Egy észrevétel azért 2009ben lehetne névjegykártyájuk meg interneten oldaluk.

Rájában (1132 Budapest, XIII. ker. Visegrádi utca 14.) halak olcsók, de sok közte a kiöregedett. A hely hagy némi kívánni valót maga után szerintem meg netes oldalon meg a boltban nem ugyan azok az árak ez nekem egy kicsit fura.

Aquadepo elég jó kis bolt csak az eladók egy kicsit furcsák nekem éppen amilyen a kedvük olyan a kiszolgálás. Amúgy jó bolt, korrekt árakkal.

BEO (Buadapest Budapest megye Veres Péter út 31. XVI) amíg be nem zárt addig a BEO2-be jártam az akkor nálam a kedvenc bolt volt. De bezárt és a Veress Péter úton található üzlet hát... érdemes megnézni főleg a tengeri akváriumot. Engem sokkolt a látvány!

Árkád, Noé bárkája röviden és tömören ellátja a feladatát, de nem szívesen vásárolok náluk csak kényszerből. De itt is inkább az eladókkal van a gond amúgy itt se úszkálnak döglött halak a vízben és tiszta a hely. Amiért jó bolt mindig van élő eleség szúnyoglárva, vízibolha, tubifex. Netes bolt itt is jó lenne.

Lehet kicsit sajátos vélemény a boltokról, de remélem jobb mint a semmi!
 
AnimAll díszállat szaküzlet-Pólus Center

Cím: Wall Street 139.
Telefon: 410-6011
E-mail: nzoltan5@gmail.com

Nyitva tartás: hétfő-vasárnap: 10.00-20.00

Vásárlási utalványt elfogadó hely
Bankkártyás fizetési lehetőség

Már többször nézegettem,vásároltam itt.Korrekt árak,szép növények és halak,tisztaság és rend ami leginkább jellemző.Ritkább növények is vannak.
 
Tegnap kipróbáltam a pólus boltot. AnimAll. Vegyes érzelmeim vannak. Sokféle hal volt, de baromi zsúfoltan vannak az akikban. Növényekből többféle is volt, voltak szebbek is, de mivel itt sem megy CO2 csak akkor kapsz jobb növényt ha szerencséd van. gondolom ha friss a szállítmány. Az akvarisztikai rész elég kis helyen van, ettől függetlenül akinek közelben van ajánlom én is.
 
zsotyi said:
AnimAll díszállat szaküzlet-Pólus Center

AquaDepo
Hát, nekem is egyre több fenntartásom van velük szemben.Mintha szívességet tennének,úgy szolgálnak ki. :? Sok dolog nincs készleten,pedig a webshopban szerepel.Pedig az egyik legjobb választékkal rendelkező,legolcsóbb bolt,szívesen vásárolok itt.


Zsotyi!
Ezt a dolgot úgy védem ki hogy webshopban megveszek mindent és csak bemegyek az üzletbe megmondom hogy a rendelésemért jöttem és már jövök is haza. Így minden van és nem érzem úgy hogy szívességet tesznek azzal hogy kiszolgálnak.
 
http://www.webshop link moderálva
Ez elsősorban egy webáruház, de lehet Velük időpontot egyeztetni és megnézni bőséges kínálatukat.
Technikai felszerelésért én az Aquadepo-ba mentem, szűrőért elsősorban, és nem csalódtam. Akváriumot viszont magasan a legkedvezőbb áron náluk találtam. Élőlényeket is érdemes venni náluk, mert bár különlegességet nem láttam, viszont nem adnak el félcentis halálraítélt mütyüröket, a náluk vásárolt állatkák azóta is szépek és egészségesek, hiánytalanul! Ami nagy szó ahhoz képest, amilyenek a halasboltok általában.
Dekorációs anyagot is sokat kínálnak, én mangrowet vettem tőlük, és valóban fehér homokot, mindkettő a legkedvezőbb áron és a minőségükkel sem volt semmi kifogásom. (De ezen kívül láttam náluk mindenféle sziklát és követ is)
Amiért nálam az első három boltban benne vannak, az mégis a kiszolgálás. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem a kedvemet nagyon el tudja venni, ha nemtörődöm, lenéző eladóval találkozok. Persze megértem, hogy nem a legjobb napirend a sok hülye kérdésre válaszolgatni a sok hülyének amikor kb ezredjére teszik fel neki egy nap ugyanazt a marhaságot... De valahogy azért nem könnyesedik be rajtuk a szemem, el tudok képzelni rosszabb munkákat is. Aquadepoéknál hiába éreztem egyfajta professzionális légkört, a kedvemet mégis letörte a mogorvaságuk. Akvariumplusosékat rendkívül barátságos családi vállalkozásnak láttam, ahol ugyanúgy járt a vevőnek az akár lebeszélő jótanács, mint az ajándék csoki ;)
 
Green Aqua!
Sok új termékük van, amiket Magyarországon elsőként forgalmaznak.
Nagyon gyorsak a szállításban, az "eladók" segítőkészek. :mrgreen:
Az egyetlen hátrány hogy nincsen bolt, de ezt elnézzük a szuper termékek és a szép kamion miatt . :cool:
webshop: http://www.greenaqua.hu
:lol: :lol: :lol:
 
Kb. egy hét múlva Budapestre utazom( 5. ker . Duna Palota)Segítséget szeretnék kérni,hogy azon a környéken hol van akvarista üzlet,ami max. 1/2- 1 órás sétával megközelíthető.Garnélát (Red Sherry)szeretnék venni és persze még ami eszembe jut.(Ha esetleg van weboldal)A segítséget előre is köszi.
 
tibicuk said:
Kb. egy hét múlva Budapestre utazom( 5. ker . Duna Palota)Segítséget szeretnék kérni,hogy azon a környéken hol van akvarista üzlet,ami max. 1/2- 1 órás sétával megközelíthető.Garnélát (Red Sherry)szeretnék venni és persze még ami eszembe jut.(Ha esetleg van weboldal)A segítséget előre is köszi.
Ott van a Vadon a nyugati mellett, elérhető távolságban. Kérdezt meg a Mikit, hogy van-e Red Cherry "raktáron" :idea:
 
tibicuk said:
Kb. egy hét múlva Budapestre utazom( 5. ker . Duna Palota)Segítséget szeretnék kérni,hogy azon a környéken hol van akvarista üzlet,ami max. 1/2- 1 órás sétával megközelíthető.Garnélát (Red Sherry)szeretnék venni és persze még ami eszembe jut.(Ha esetleg van weboldal)A segítséget előre is köszi.

Szia Tibicuk,

ajánlom a köv. oldalt:

http://diszhal.info/boltok.php

Azt hiszem az Atlantisz faunában is szoktak lenni garnélák, de telefonálj előtte az a biztos.

Üdv
 
Köszi fiúk,a Vadon szimpatikusnak tűnik.Kár,hogy nincs weboldala.Soha nem tudtam,hogy hol van ez a Vadon,holott sokat emlegetitek.Hiába kerestem rá a gugliban,nincs web,ezért.Histi tök jó ez az oldal,habár a legtöbbet ismerem,mégis találtam újdonságot.Köszi!
 
tibicuk said:
Köszi fiúk,a Vadon szimpatikusnak tűnik.Kár,hogy nincs weboldala.Soha nem tudtam,hogy hol van ez a Vadon,holott sokat emlegetitek.Hiába kerestem rá a gugliban,nincs web,ezért.Histi tök jó ez az oldal,habár a legtöbbet ismerem,mégis találtam újdonságot.Köszi!
Ajánlom még a rájadíszhalat is. http://rajadiszhal.hu (a nyugati mellett van 2 utcányira)
Ha kedvező áron akarsz jó halat venni, akkor szerintem a legjobb hely.
Növények is vannak, de azokat eddig nem néztem meg alaposan. Emlékeim szerint átlagos igényű növényeket tartanak.
 
Sziasztok!

Úgy tudom, hogy a Vadon és az AnimAll egy tulaj kezében van.

A Pólusban lévőt bátran ajánlom, nagyon rendesek. Az egyik eladó tenyészt is sügéreket. Ha rendszeres vevő ott valaki, akkor 10% kedvezmény is van.

Ha nem volt újdonság, bocsi :)

Sophi
 
Sophia75 said:
Sziasztok!

Úgy tudom, hogy a Vadon és az AnimAll egy tulaj kezében van.

A Pólusban lévőt bátran ajánlom, nagyon rendesek. Az egyik eladó tenyészt is sügéreket. Ha rendszeres vevő ott valaki, akkor 10% kedvezmény is van.

Ha nem volt újdonság, bocsi :)

Sophi

Igen 1 tulajdonosi körbe tartozik. A boltvezető lány nagyon rendes. ;)
 
viktorlantos said:
Sophia75 said:
Sziasztok!

Úgy tudom, hogy a Vadon és az AnimAll egy tulaj kezében van.

A Pólusban lévőt bátran ajánlom, nagyon rendesek. Az egyik eladó tenyészt is sügéreket. Ha rendszeres vevő ott valaki, akkor 10% kedvezmény is van.

Ha nem volt újdonság, bocsi :)

Sophi

Igen 1 tulajdonosi körbe tartozik. A boltvezető lány nagyon rendes. ;)


Na várjál :) Melyikben van boltvezető lány??? :D Mert a Pólusban fiú van :p
 
Van egy fiú és egy lány is mintha mindketten azok lennének. De nem vagyok biztos benne.
Név memóriám meg hát...... inkább ne is beszéljünk róla :)
 
Back
Oldal tetejére