• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bucephalandra kísérlet

Nagy indiszkréció lenne kérni egy képet az akváriumról? Csak hogy fogalma lehessen az egyszerű földi halandónak, hogy fest ennyi gyönyörűség együtt.:)
 
Sa
Nagy indiszkréció lenne kérni egy képet az akváriumról? Csak hogy fogalma lehessen az egyszerű földi halandónak, hogy fest ennyi gyönyörűség együtt.:)
Sajna mar nem lehetséges,ma neki álltam az aki szétszedésének!Re-scape következik.De mindenképp dokumentálom az elmúlt 5 hónapot(talán 6 hónap volt),hogy miből mi lett!
 
Sa

Sajna mar nem lehetséges,ma neki álltam az aki szétszedésének!Re-scape következik.De mindenképp dokumentálom az elmúlt 5 hónapot(talán 6 hónap volt),hogy miből mi lett!
Várjuk többen is szerintem a dokumentációt:)
 
Na akkor az ígért képek!A növények kicsit megviseltek a 2 hetes távollétemet,na meg a 2 napig a vödörbe üldögélést!Új scape-van,es most szokjak az új helyüket!Kicsit változtattam a tápozásukon,mivel lassan növő típusok így az Ada Step 2+Brighty K melle az Ada Brighty Shade is.Kíváncsian várom az új fejleményeket!
IMG_3651.JPG IMG_3652.JPG IMG_3655.JPG IMG_3657.JPG IMG_3658.JPG IMG_3661.JPG IMG_3675.JPG IMG_3677.JPG IMG_3679.JPG IMG_3682.JPG
 

Hasonló topikok

Válaszok
229
Megtekintések
16K
Back
Oldal tetejére