• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Buceland

Sziasztok, tudom nem igazán itt a helye de ha már ez a buce gyűjtő megkérdezem itt. Nanoba való aprólevelűből hány félétek van ami eladósorba is kerül? Már egy ideje tervezem hogy meglátogatlak titeket növény ügyben.
 
Sziasztok, tudom nem igazán itt a helye de ha már ez a buce gyűjtő megkérdezem itt. Nanoba való aprólevelűből hány félétek van ami eladósorba is kerül? Már egy ideje tervezem hogy meglátogatlak titeket növény ügyben.
Szia! Legalább 10 féle van most, de majd meglátod ha eljössz!
 
Miért nem spenót? Akkor nem kellett volna gyorsítani a videón, élőben is ilyen sebességgel nyomultak volna :)
Erre is sokkal gyorsabban és sokkal többen nyomultak az elején, de mire elkezdtük ezt a felvételt, már alább hagyott a lelkesedésük.(A Te gépeden lévő videón még nyüzsi van, de azt nem tudtuk felrakni...-majd talán Te.;))
 
Erre is sokkal gyorsabban és sokkal többen nyomultak az elején, de mire elkezdtük ezt a felvételt, már alább hagyott a lelkesedésük.(A Te gépeden lévő videón még nyüzsi van, de azt nem tudtuk felrakni...-majd talán Te.;))
Ati megint beállította a gépet, csak a gombokat nem látta... de majd megnézzük mit hoztatok össze :ROFLMAO:
 
Ati megint beállította a gépet, csak a gombokat nem látta... de majd megnézzük mit hoztatok össze :ROFLMAO:
Ne bántsd, ez most tényleg nem az Ő hibája! Egyszerűen nincs olyan program, ami jó lenne hozzá - én legalábbis csak ennyit értettem meg abból, amit @tsokee mondott, amikor próbálkozott feltenni!:D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére