• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Buceland

Ha jól értem, akkor @eMZé -től is kaptatok. Gondolom új fajokat, mert ha igen, akkor lassan csinálhatok egy olyan programot hogy "Ti Vagytok a Buce Fajok Megmentése" címmel és kérhetitek a jogot rá. Biztos megkapnátok.:D:ROFLMAO:(y)
 
Lehet hogy hülye kérdést teszek fel, mert én még soha nem néztem utána.:sleep: Hány Buce féle van a világon, ami az akváriumban megmarad? csak hogy ne hajak meg hülyén, mert nekem még a fele sem lesz, ami nektek van.:(:)

Azért kérdeztem, mert ahogy látom ez a ti asztalotok.:)
 
Lehet hogy hülye kérdést teszek fel, mert én még soha nem néztem utána.:sleep: Hány Buce féle van a világon, ami az akváriumban megmarad? csak hogy ne hajak meg hülyén, mert nekem még a fele sem lesz, ami nektek van.:(:)

Azért kérdeztem, mert ahogy látom ez a ti asztalotok.:)
Ó, köszönjük a bizalmat, de még nálunk is vannak elvetemültebbek a témában. Említhetnénk @Szmóki kollégát. Tulajdonképpen ő indított el a lejtőn (bár nem volt nehéz dolga).
Több mit 200 fajtát ismerünk, de a mai napig fedeznek fel újakat Indonézia erdeiben.
 
Utoljára módosított:
Ó, köszönjük a bizalmat, de még nálunk is vannak elvetemültebbek a témában. Említhetnénk @Szmóki kollégát. Tulajdonképpen ő indított el a lejtőn (bár nem volt nehéz dolga).
Több mit 200 fajtát ismerünk, de a mai napi fedeznek fel újakat Indonézia erdeiben.
És ahogy láttam ti már a 66-iknál tartottatok a napló elején, és azóta, gondolom még bővült .:)
 
Ó, köszönjük a bizalmat, de még nálunk is vannak elvetemültebbek a témában. Említhetnénk @Szmóki kollégát. Tulajdonképpen ő indított el a lejtőn (bár nem volt nehéz dolga).
Több mit 200 fajtát ismerünk, de a mai napi fedeznek fel újakat Indonézia erdeiben.
Köszönöm az infót.(y)
Most már nem halok meg hülyén :D
 
És ahogy láttam ti már a 66-iknál tartottatok a napló elején, és azóta, gondolom még bővült .:)
Igazából a "Hordalék"-ban(200 L-es) indult a gyűjtés, akkor még 32 fajtával, de hamar kinőtték a helyüket, így kaptak egy 360 L-es tárolót. De persze ezen felbuzdulva, újabb fajtákat szereztünk be-mondván, hogy elfér még....-és most kb.85-90-nél tartunk.:ROFLMAO: Lassan kiírhatjuk, hogy TELTHÁZ van, vagy válthatunk még nagyobb akira.:eek: - Na nem, ez utóbbi csak vicc volt!!!:D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére