• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Buce&garnéla

szegény elég csúnyán néz ki.
Oto-kat ismerve valahova beszorulhatott és mire kiszabadította magát így járt.
 
Huncutok ezek a GA-s sracok. En is nanoert mentem be. 64 liter lett.:LOL:
Es igen. Mar itt van a fejemben a kövi. Annyira tetszenek a kis dennerle nano cube-ok. De meg magamra tudok parancsolni. :stop:Meg ez is friss. Ha itt jol megy minden es sokminden okossagot tudok mar...majd akkor.
:)
Igen, Veled biztos huncutabbak ;).. Én kétszer voltam eddig náluk, elég fullon voltak, nem volt huncutkodásra lehetőség de nem bánom :D. Nekem egy hobbikolléga ajánlotta hogy inkább nyújtott tankot vegyek, többféleképpen berendezhető. Azért maradtam az eredeti koncepciónál, amolyan első lépcsőként gondolok a nano akváriumra.
De Neked szupi, hogy rábeszéltek, jól sikerült ez az asszimetrikus elrendezés!
Addig is, álmodj nanokockákkal ! :)

Szurkolok a kis haladnak hogy elmúljon a monoklija ! (y)
 
Sziasztok.

Az oto nem élte túl. :cry: Pedig nagy reményeket fűztem az újonnan összeállt kis csapathoz. Ketten maradtak.
Ecsetet továbbra is carbozom, lassan jelentkezik az eredmény...
Ma kaptak egy kis ubit a lakók. Még soha semminek nem örültek így. Még az egyik oto is órákig majszolta, pedig ők eddig nem mentek a bedobált kaja közelébe. Csináltam pár videót, de nem lehet felvállalni. Képek közül is alig találtam használhatót. Vagy a telóval van a baj, vagy az én látásom romlott. Csupa homály.
Azért mutatok egy párat a bajuszrengetegről.
20180203_150240.jpg
20180203_144131.jpg 20180203_150251.jpg
További szép hétvégét mindenkinek.
 
Sziasztok.

Az oto nem élte túl. :cry: Pedig nagy reményeket fűztem az újonnan összeállt kis csapathoz. Ketten maradtak.
Ecsetet továbbra is carbozom, lassan jelentkezik az eredmény...
Ma kaptak egy kis ubit a lakók. Még soha semminek nem örültek így. Még az egyik oto is órákig majszolta, pedig ők eddig nem mentek a bedobált kaja közelébe. Csináltam pár videót, de nem lehet felvállalni. Képek közül is alig találtam használhatót. Vagy a telóval van a baj, vagy az én látásom romlott. Csupa homály.
Azért mutatok egy párat a bajuszrengetegről.
View attachment 48578
View attachment 48579 View attachment 48580
További szép hétvégét mindenkinek.

Oto-k kényesek, nálam mindkét akváriumban 1-1 élte túl a 3-3ból, pedig a nano-ban crs-ek is laknak, szóval túl GERONIMO nem lehet a víz....
 
Oto-k kényesek, nálam mindkét akváriumban 1-1 élte túl a 3-3ból, pedig a nano-ban crs-ek is laknak, szóval túl GERONIMO nem lehet a víz....
Igen...és amikor már jól érzik magukat, akkor meg lezúzza a testét...:(
 
Sziasztok.
Megtörtént a szokásos vízcsere. Megnyírtam a palustrisokat és visszaültettem dúsításként. Megváltam egy pár öreg, halódó levéltől. Tenellusból áthelyeztem párat a völgy túloldalára, mert azok valahogy kisebbnek tűnnek (az a korábbi rendelésű-mintha két különböző növény volna). Megnyírtam az egyik fissidens f-t. Hosszúnak ítéltem a szálakat és az alja kissé barnult. A másik bokorhoz nem mertem nyúlni, hogy legalább egy megmaradjon, ha ezt sikerül kinyírnom végleg.
A kis kupac Monte Carlomat felkötöztem a fa csúcsára, mert a tenellus már elnyomta. Szerintetek lehet esélye ott túlélni?
Porszívózás sikeres volt, ma csak egy garnélát szippantottam ki.
Megcsináltam a @Gyukker féle úszónövény óvodát is. Utáltam fogócskázni míg a skimmer melózik.
És most punnyadás és játék.
20180204_160101.jpg
20180204_173504.jpg
20180204_172601.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére