• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Buce&garnéla

Sziasztok.

Csigafronton katasztrofa a helyzet. Ezek a kis pajzscsigak megőritenek! Az hagyjan, hogy minden "pöttyös" tőlük, de mire rajottem, hogy hogyan nez ki a petejuk....
Szoval ronda barnas 3-5 mm átméroju foltokat hagynak mindenhol. A szep kis novenykeim levelen is. En persze eloszor azt hittem, hogy hianytuneteik vannak. Annyit olvastam a hianytunetekrol, hogy mar jojózott a szemem. Nagy nehezen rajottem, hogy korommel lekaparhatoak a foltok es elobukkan aloluk az egeszseges levelke. Ugyhogy meg var ram egy hosszas levelpucolas. Mondjuk annak orulok, hogy nincs nagyobb bajuk.
Szoval @Luigi13 -nak hala beszereztem egy par Helenat. Koszonet nektek Niki es Attila.
Persze ott jartamban hoztam meg egy par bucet, igy az allomanyom bovult egy kis Velvet Leaffel, Rainbowval es Silky Blueval. Juppiii :love:
Amugy mindenki jol van. Gyonyoru babagarnik novekednek. Még kékek.;)
Minden mamim petes. A harom megmaradt neon boldog zabagép. Egy oto maradt.
A novenyeim amugy fejlodnek, nőnek...lassan, mint egy jo low techben. :)

Koszonom a figyelmet.

Ui.: igerem fotoval is jovok hamarosan.
 
20171201_172108.jpg
Sziasztok. Szep uj lakoim vannak. Nagyon kemenyen dolgoznak. Kezd eltunni a szőr a bucek leveleirol.
Van ötlete valakinek, hogy amugy mivel lehet etetni oket? Spenotot kaptak a garnélák a minap es ok hozza sem nyultak.
A csigahelyzet javul. A helenak rendet raknak ( vagy csak en akarom belelatni a letszambeli csokkenest )
Es lettek uj novenykeim is. Ha szepen osszeszedtek magukat akkor roluk is lovok fenykepet.
Jo hetveget mindenkinek. Koszonom a figyelmet.
 
Szia!
Nálam mindent megesznek, amit a garnéláknak szánok. Sóskát, cukkinit, gombát, karfiolt, brokkolit, sárgarépát, sütőtököt mind imádták. Remélem találsz majd fogukra valót. Nagyon jópofa népség.
 
View attachment 44477
Sziasztok. Szep uj lakoim vannak. Nagyon kemenyen dolgoznak. Kezd eltunni a szőr a bucek leveleirol.
Van ötlete valakinek, hogy amugy mivel lehet etetni oket? Spenotot kaptak a garnélák a minap es ok hozza sem nyultak.
A csigahelyzet javul. A helenak rendet raknak ( vagy csak en akarom belelatni a letszambeli csokkenest )
Es lettek uj novenykeim is. Ha szepen osszeszedtek magukat akkor roluk is lovok fenykepet.
Jo hetveget mindenkinek. Koszonom a figyelmet.

Algázógéb?
Garnélákkal milyen viszonyban van?
Tényleg szépek ....
 
Szia!
Nálam mindent megesznek, amit a garnéláknak szánok. Sóskát, cukkinit, gombát, karfiolt, brokkolit, sárgarépát, sütőtököt mind imádták. Remélem találsz majd fogukra valót. Nagyon jópofa népség.
Akkor lehet, hogy csak szegyellosek. Koszonom a tippeket. ;)
 
Nálam mindent megesznek:fagyasztott cyclops,artemia,Tetra waffer mix,Dennerle cookies, Tetra lemezes tápok and so on...
 
Algázógéb?
Garnélákkal milyen viszonyban van?
Tényleg szépek ....
Igen. Algazogeb. Nem nagyon torodnek egymassal a garnikkal. Egymas mellett ragcsalnak meg a nagyon apro babagarnelakkal is.
Csodaszep kis halak.
Viszont a fiu neha megkergeti a csajszit, de csak osszemelegednek.
 
Igen. Algazogeb. Nem nagyon torodnek egymassal a garnikkal. Egymas mellett ragcsalnak meg a nagyon apro babagarnelakkal is.
Csodaszep kis halak.
Viszont a fiu neha megkergeti a csajszit, de csak osszemelegednek.

Össze bizony!
De a fogócska kajaosztáskor állandó progi lesz:)
 
Ez a piros és a kék garnéla kereszteződése?
Érdekes színek... azt hittem sima barna lesz. [emoji50]

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére