• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Broken - avagy egy újabb Tönk

Már 10 napja ugyan, de tartottam egy fotózást az egyik hétvégén, mert egész jó állapotba jött az aki. Az eredmény azt hiszem tükrözi azt amit ki tudok hozni jelenlegi fotós technikámból. Vagyis nem vagyok csalódott:)
028v by m.marci667, on Flickr
Aztán gyorsan megtéptem és újra katt:
011v by m.marci667, on Flickr
Itt már elég zavaró a világos csík is jobb fölül. Ezt elfelejtettem megoldani.

Az akvárium egyébként köszöni jól van. Egyedül a háttéren tudnék még javítani, csak azon meg egyelőre nem tudom, hogy.
Mára ennyi, írok majd még, meg rakok fel pár részletfotót a napokban;)
 
Még egy szavazat az elsőre(y)
Az indulásnál nem is gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz ez az akvárium. Így utólag bevallom soknak éreztem a fák mennyiségét(tévedtem). De mostanra tényleg nagyon összeért minden és tökéletes lett.
IAPLC-n remélem indul;)
 
Ennek a akváriumnak olyan hangulata van amit keveset látni itt a fórumon (y).Maga a sötét sejtelmesség ami nagyon bejövőssé teszi számomra az akváriumot.Az előző és ez is tettszik nagyon.
Ezt kötelező indítanod az IAPLC-n :)
 
Ennek a akváriumnak olyan hangulata van amit keveset látni itt a fórumon (y).Maga a sötét sejtelmesség ami nagyon bejövőssé teszi számomra az akváriumot.Az előző és ez is tettszik nagyon.
Ezt kötelező indítanod az IAPLC-n :)

Csatlakozom az előttem szólóhoz, azzal a kiegészítéssel, hogy ha ezzel nem nyersz valami jó kis helyezést, akkor semmivel!
Az előző is nagyon ott volt, de ezen látszik és érződik a fejlődés! Le a kalapot az ifjú kertész zseni előtt! :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:
Ez is azt bizonyítja, méltán választottak a scaper-day csapatba, a fiataloktól is lehet és van is mit tanulni.
Csak így tovább! Gratulálok.(y)
Csilla
 
Bjútifúúúl(y) Ebben az akiban lennék hal a legszívesebben! Elképzeltem a középső fa nélkül...de valahogy nagyon jó hangulatot ad neki.
Csak irigykedni tudok, s persze ámulni:woot:
 
Több kép még nincs, bocsi.
Köszi szépen mindenkinek a lájkokat és a hozzászólásokat! Tényleg.

Ezek közül nekem is jobban bejön a dzsungeles kép. Mondjuk én nem a tükröződést látom zavarónak, hanem valahogy felborul az egész scape az ottani ürességtől.

Hydrokat azóta már levágtam, valamiért akkor még bejött így.

IAPlC-n biztos indul, de jó eredményben nem reménykedem. Ahhoz egy normális fotó is kéne...

A hangulata egyébként tényleg megfogó. Valahogy úgy érzem, ebben az aksinak a bal oldala az erőssége. Beleértve az előteret és környékét jobb oldalt. Mint már többször említettem a háttér nem jön be. Érdekes egyébként, hogy élőben az a batárnagy fadarab ott középen fel sem tűnik (csak a vízalatti részt szemlélve). -inkább csak az árnyékot adja, de rá sem néz az ember. Bár lehet, hogy csak én.

Algákkal is jól állok. Magamhoz képest legalábbis mindenképp. Az AlgExit és/vagy a fonalalgázók igen jó szolgálatot tettek(y)
Itt a reklám helye :-Crossocheilus reticulatus- Nekem talán @BBálint említette, hogy jók és tényleg. Nagyok, nem túl elegánsak, de nekem bejöttek. Vegyétek, tartsátok, áruljátok @GA ;)
 
Marcika, ne szerénykedj! Ha valaki, akkor TE biztosan megérdemled a kiemelést!:)

Látom, Nálad is égnek állnak a húrmoha szálai.
Megnyírva szerintem nem mutatott olyan jól, mint amikor hagyod a felszínig felnőni, viszont irtó hamar regenerálódik. Nálam a vízszint felett az üvegre rámászott, mint a borostyán a házfalakon. Mindent kibír.

Aztán húsvétkor RO-vízzel locsolod majd a lányokat? Esetleg a szebbeknek pár csepp micro-macro?:love:
 

Hasonló topikok

Válaszok
175
Megtekintések
33K
Válaszok
337
Megtekintések
44K
Back
Oldal tetejére