• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Bridge of Oblivion

Hát tuti lett! (y) azért egy ideig nézegettem és még mindig találtam új részleteket...:pompous:.
Tetszenek a belógó fákra űltetett növények, még a kis gyökérzet is jól áll a scape - nek.
A vízfelszin színei lenyűgözöek. :love:

Hajrá a versenyen! :)
Sok sikert, én szurkolok.
 
Köszi srácok a jó szót.

A sok részlet, meg véletlen, spontán pakoltam az ösztönökre hagyatkozva. Az Anubiasok elhelyezése meg mennyisége pedig a fórumozóknak köszönhető. :)
Visszapróbálok emlékezni a növényesítésre, de mivel folyamatosan hónapokig gyűjtöttem a gazokat, csak az jut eszembe, hogy azt próbáltam visszaadni amit az ADA és Tropica videókon láttam
 
Jelentés.

Elérkezett az az idő, mikor költöznöm kell, és az akváriumot nem lehet szállítani berendezve a méretei miatt. Így kiárusítanám a növényzetét fájó szívvel.

Riccardia moha
Spiky moha
Karácsony moha
Fissidens fontanus
Marsilea Hirsuta
Montecarlo
Anubias nana petite
Blyxa japonica
Ludwigia repens Rubin
Ludwigia sp. Red
Rotala rotundifolia
Microsorum pteropus Trident
Microsorum pteropus Narrow
Microsorum pteropus Windelov
Microsorum pteropus Mini (ha még megtalálom)
Staurogine repens
3 tő emers Echinodorus Paleofolius
Hygrophila pinnatifida
Hydrocotyle tripartita Japan,
Limariopsis lineata

500 Ft/ adag, (posta és futár is játszik, személyesen pedig Miskolcon).
Érdeklődni privátban lehet!
 
28181288734_5fdc2fdf26_b.jpg
IAPLC 2016 rank 555. - Bridge of oblivion by András Czesznak, on Flickr

Köszönöm azoknak akik segítették eme akvárium létrejöttét! @Koncz János-nak, hogy hozzájuttatott az üveghez és a "pirítóhoz", @Pecás nak és @Victor nak, hogy elláttak műszaki tanáccsal, @Jopet nek, @talachi nak, @Molroth nak, @keszalvo nak, @viktorlantos nak, @eMZé nek, hogy elláttak szakmai tanácsokkal és meggyőztek, hogy ne erőltessem a landscapet, @Evereka nak és @Luigi13 éknak, hogy kitömtetek növénnyel, @isujjj nak a fotózásért, @viktorlantos nak pedig külön még a képszerkesztésért.
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére