• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Bridge of Oblivion

Ami bevált nálam háttérnek az az opál fólia akár öntapadós vagy sztatikus kivitelben felkasírozva egy vékony áttetsző plasztik lapra, amelyet képkeretekkel együtt szoktak árulni. Ezt a műanyag lapot méretrevágod felviszed rá a fóliát és az akvárium mögé teszed. Szerintem ennyi helyed lesz ott.
 
Ami bevált nálam háttérnek az az opál fólia akár öntapadós vagy sztatikus kivitelben felkasírozva egy vékony áttetsző plasztik lapra, amelyet képkeretekkel együtt szoktak árulni. Ezt a műanyag lapot méretrevágod felviszed rá a fóliát és az akvárium mögé teszed. Szerintem ennyi helyed lesz ott.
basszus hogy ez nem jutott eszembe :facepalm::facepalm::facepalm:
mondjuk hol kapok olyan plasztiklapot 120x45cmes méretben? :D
 
Utoljára módosított:
Na majd a hódosboltban vagy a kék társában megnézem, mondjuk ott igencsak borsosan mérik...

Olyanon gondolkoztam még, hogy mi van ha a falra csavarozok fel mögé valamit, attól félek, hogy elvenne a jelenlegi mélységérzetből, ha az üvegre teszem a hátteret közvetlenül.
 
Azt a kutyafáját annak a pauszpapírnak.
fél Miskolcot végigrohangásztam máma.
A legnagyobb papírírószerben max 90 cm széles van..., menjek a főutcára az ottani frankóba lesz. Ja A4es :shifty: menjek a városháztérre. :grumpy:Nincsen, nem is gyártanak akkora méretben.:grumpy:
Eszembe jutott, hogy van mérnöki nyomtató iroda, hátha: ööö nincsen, sosem volt.:jawdrop::rage: azért rákérdeztem van e esetleg tipp, hogy merre lehetne... esetleg...
vissza főutca keressem a kópos boltot azzal átellenben. na ha valaki ilyen útbaigazítást ad kérek legközelebb koordinátát. meglett az üzlet. hát nincs. 120 cm széles: ööö az nagyon nagy nekik nincs. erre mondom az eladónak: A0 vagy tekercsből méterre? jaaa hogy tekercs? abból sincs 120 cmes :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: jó kezdjük előlről. 120x45 lap kéne. jah van keskenyebb 60 cmes tekercs. kezdtem volna örülni: megrendeljük? mondom nekem 120 cmnyi kellene belőle... hát azt nem lehet méterre venni, tekercs egyben.
:banhappy: agy eldob, izgul hogy ne jöjjön parkolóellenőr.:oops:
akkor adjon, de nincs.
erre a nőci felteszi a kérdést,
-papírpontot ismeri?
-Néz. :wideyed:
erre felkapta telefont -itt megjegyzem hogy 2 volt előtte, nyomkodja beszél, majd 2 perc múlva megjegyzi, hogy ez a telefon sz@r... aztán telefonál a másikkal.
kiderült a város másik végén van egy papírbolt ahol tekercsben lehet kapni ezt azt, köztük pauszt is...

Szóval eljutottam fél nap alatt odáig, hogy megvan a hely neve, 56cmx100m tekercsben jóféle pausz, 3 ropiért.



:finger:
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére