• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Betta Forest

Üdv.Itt ma volt vízcsere.mohákat megnyirbáltam.Jelentem a garnélák élnek és virulnak és serényen takarítanak [emoji4]
Piri jól érzi magát,bettás kollégáktól kérdezem hogy a tetra száraz betta táp mellett mivel szoktak etetni ami nem vészesen terheli a vizet.
Nézem az akváriumot és tényleg furcsa hogy csak 15 cm mély meg hogy 12 liter.
Hoztam képeket is igaz csak mobilos.8d3c7a6991a891393ed6ed55d04e311d.jpg619e523db9648e9566cf86ed60952b78.jpg822d760307ee6c0fb16dede6bd3c3b14.jpg

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Üdv.
3 hét ment el szép csendben.Megjegyzem a margóra hogy ennél az összeállításnál kb 20 perc a karbantartás [emoji4]Nem érzem hátránynak a 15 cm mélységet ha jó a benne lévő arány [emoji2]
Garnélák élnek és virulnak,Piri rá sem hederít.
6c5f2e8804ac3714d735ca455193c906.jpg

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Gyönyörű ez a hal és a tank is.(y) A bettáktól valahogy sose tud elszakadni az ember. Sikerült meggyőznöm az asszonyt hogy a gyereknek is kell egy halfmoon mert túl száraz a levegő a szobájában:LOL:
 
Garnélák élnek és virulnak,Piri rá sem hederít.
Ajjaj, annak idején talán 2013-ban a 10 literesemben hónapokig nézték egymást a betta és a garnélák, azután egy nap az összeset kihajtotta a vízből. Szerintem csak olyan garnélát tarts együtt Pirivel, amit nem sajnálsz.
:vamp::muted:

Egyébként pofátlanság, ahogy ez kinéz már megint. Nem tudnál egy nagyon rosszuk kinéző scape-et összehozni? De most tényleg? :LOL:

Most vettem észre, hogy aquael lámpád van. Hmm. Hány wattos?:geek:
 
Most vettem észre, hogy aquael lámpád van. Hmm. Hány wattos?
Műszaki paraméterek:

  • bemenet: 6 W (a teljesítménye összehasonlítható a 15W hagyományos fénycsővével)

  • színhőmérséklet: 8000 K

  • kábelhossz: 1,7 m

  • élettartam: akár 50 000 óra
    A világítás szín kivitelezése: fekete A világítás magassága: 7 cm A világítás mérete: 15 x 8 cm

Egyébként pofátlanság, ahogy ez kinéz már megint. Nem tudnál egy nagyon rosszuk kinéző scape-et összehozni? De most tényleg?
Majd egyszer direktbe csinálok egy olyat ami :poop:
Köszi a dicséretet ;)
 
Már az első képen is szép az scape, és ez a sárgás növény is jól mutat, ami nőt benne!
A Béta pedig jó kontrasztos a többihez képest, kiemeli a háttér :).
 
Sziasztok.
Tellik múlik az idő a kis akváriumban,a garnélák és piri szimbiózisban élnek egymással.A növények lassan nőnek alga nincsen.
Hoztam pár telefonos fotót is.View attachment 51452View attachment 51453View attachment 51454

Nem semmi, pedig azt gondoltam volna, hogy a Betta érezni fogja, hogy a garnéla a táplálkozási lánc alacsonyabb fokán van...

Nálam a Bettanal jóval kisebb Ramirezzi RCS-eket egyértelműen tápláléknak nézi. Viszont "esemény" után szép a színe.
 
Szomorú ez a nap,szeretett Pirink itt hagyott bennünket,tüneteket nem produkált,nemrég a megmerevedett testét örök nyugalomba helyeztük.A gyerkőc még nem tudja ma a mamánál alszik.
Remélem azért kiheveri és Piri utódja tovább lehet velünk.
RIP Piri élt 7 hónapot [emoji22][emoji22][emoji20][emoji20]04ad8917aee32e6cc63d2e86d11edf55.jpg
 
Szomorú ez a nap,szeretett Pirink itt hagyott bennünket,tüneteket nem produkált,nemrég a megmerevedett testét örök nyugalomba helyeztük.A gyerkőc még nem tudja ma a mamánál alszik.
Remélem azért kiheveri és Piri utódja tovább lehet velünk.
RIP Piri élt 7 hónapot [emoji22][emoji22][emoji20][emoji20]View attachment 54715
Ó jaj. :( Ez sajnálatos a bettáknál, nagyon hamar távoznak.
 
Szegény :( :cry:
Nekem is 3 betta oda átlag ~ 6 hónapot éltek első egy azúrkék koronás, a második egy krémszínű fátyolos, a harmadik egy fehér fullmoon és egyik pillanatról a másikra megadták magukat minden külső jel nélkül... :(
 
Back
Oldal tetejére