• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Besi kocka

Besenyei Tamás

Tapasztalt kertész
Sziasztok!
Ez az akvárium az első garnélás próbálkozás. Július végén indult. Akkor 20 rc volt benne, azóta kicsit többen lettek.
Maga az akvárium és a technika semmi extra, csak egy sima Aquael 20as szett.
A csigákkal többet küzdök mint algával, de őket nem nagyon tudom legyőzni. Bár tudom nem is kell, mert szükségesek egy egészséges akiban.
Sajna csak telefonos képek vannak, mert nincs spéci kényképezőm.
 

Attachments

  • 20161026_195902_Richtone(HDR).jpg
    20161026_195902_Richtone(HDR).jpg
    121.9 KB · Megtekintések: 4
  • 20161026_195925_Richtone(HDR).jpg
    20161026_195925_Richtone(HDR).jpg
    167 KB · Megtekintések: 5
Sziasztok!
Ez az akvárium az első garnélás próbálkozás. Július végén indult. Akkor 20 rc volt benne, azóta kicsit többen lettek.
Maga az akvárium és a technika semmi extra, csak egy sima Aquael 20as szett.
A csigákkal többet küzdök mint algával, de őket nem nagyon tudom legyőzni. Bár tudom nem is kell, mert szükségesek egy egészséges akiban.
Sajna csak telefonos képek vannak, mert nincs spéci kényképezőm.

Szia,
volt már téma korábban, szerintem próbálj ki egy Helenát!
 
Pár hét és én is hasonló akvárium építésébe kezdek, majdnem ugyanezt a szettet vettem meg, de végül csak a világítás lesz ugyanolyan, szűrő és üveg dennerle. Egyébként melyik világítást adták hozzá, a plant vagy a sunnyt? Ha meglesz indulhat a verseny :) Tervezed a technikai cseréket? Esetleg egy aljzatcserét?
 
Őszinte leszek, fogalmam sincs róla melyik lámpa van az akiban. :)
Mivel úgy látom h egész jól elvannak így is a növények és a garnélák is, egyelőre nem tervezek semmit.
Egy új 64 l-es készül majd, meg az első halas megy tovább.
 
Back
Oldal tetejére