• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Bemutatótermi termékek kedvező áron

Sziasztok . Jelentem én voltam az a szerencsés aki jó helyen volt jó időben . aki sérülés mentesen haza ért . Kicsit megviselte a szállítás a benne levő állatokat nem voltak valami fényes állapotban de nem is lényeges 2db red Cherry volt benne amik felmondták érdekes módon a szolgáltatott bár teljesen fehérek is voltak ha halacsoknak semmi bajuk. naplon elgondolkodom bár inkább olvasni szoktam a fórumot .
 
Ő és míg el nem felejtem , köszönöm Viktor a tanácsokat és megpróbálok méltó gazdája lenni az akvariumnak és a benne levő élővilágának . Nagyon jó hobbinak tartom az aquascaping-ez. Ti hoztatok meg a kedvemet de ezt tudjatok mar bent Attila és Peti is .
 
A héten fel akartam tenni az Aqualighter LED lámpákat ebbe a topikba. De mire észbekaptam 5 lámpából már csak 1 maradt.

Legyen ez az utolsó egy akciós fajta. 15 ezerért viheti az első szerencsés aki jelentkezik.

30 literig jó a lámpa. Keveset fogyaszt, könnyen pakolható ide oda karbantartáskor. Egyébként meg észre sem veszed.
De akkor miért adjuk el? Mert az Aquasky lámpák megérkeztek és mégiscsak egy ADA szalon vagyunk.

Úgyhogy remek alkalom ha egy szuper nano lámpát szeretnél. 1 ilyen lámpással lehet garnizni növényezni de inkább alacsony esetleg közepes igényű növényekkel.

Ő lenne az a bal és a jobb oldalon. De már csak 1 lámpásunk van.

8616907862_37301cc546_b.jpg

LED Lights by viktorlantos, on Flickr
 
A héten fel akartam tenni az Aqualighter LED lámpákat ebbe a topikba. De mire észbekaptam 5 lámpából már csak 1 maradt.

Legyen ez az utolsó egy akciós fajta. 15 ezerért viheti az első szerencsés aki jelentkezik.

30 literig jó a lámpa. Keveset fogyaszt, könnyen pakolható ide oda karbantartáskor. Egyébként meg észre sem veszed.
De akkor miért adjuk el? Mert az Aquasky lámpák megérkeztek és mégiscsak egy ADA szalon vagyunk.

Úgyhogy remek alkalom ha egy szuper nano lámpát szeretnél. 1 ilyen lámpással lehet garnizni növényezni de inkább alacsony esetleg közepes igényű növényekkel.

Ő lenne az a bal és a jobb oldalon. De már csak 1 lámpásunk van.

LED Lights by viktorlantos, on Flickr

Kéremszépen!
 
Akkor a lámpás elkelt. Gratu az új gazdájának szerintem nagyon jó vételt csinált (y)
Ha nem lenne Aquasky még jó ideig használnánk a bemutató aksik felett, mert nanora nem sok esztétikus jó fényű lámpás létezik.
 
Ùgy látom ki kell várnom amìg meghirdetitek itt az aquasky-t is :)

Hehe hát egyszer mindenki felett eljár az idő és jön egy jobb. Mi pedig szeretünk mindig picit előrébb járni szóval a változás elkerülhetetlen.
De most még nem látom mikor lesznek a sky-ok eladósorban :)
Végülis a Solar-ok is velünk vannak már boltnyitás óta.

Valahogy ezekkel a nanókkal nem találtuk a helyünket. :)
 
Szia Viktor!
Ha lesz még hasonló akció érdekelne ,mert a gyerek már szétcincál egy kisebb akiért ,ö is garnizni akar;)

Résen kell lenni. Időnként rendet rakunk a házunk táján. Körbenézünk majd mi az amit esetleg még ki lehet szórni. De ilyen kis kincs ritkán van. :)
 
Van 2 Quad lámpánk amitől megválnánk. Mindkettő tökéletes állapotban.
Időszakosan voltak használva kiállításon és 1-2 hónapig a garnis akváriumaink felett. Az átalakításaink miatt felszabadultak, így egy új otthont keresnénk nekik. :)

Listaárhoz képest 20% kedvezménnyel vihetőek. Grátisz függesztő csomagot adunk hozzá. És természetesen alig használt fénycsövekkel adjuk.

Quad 4x24W + függesztő 26000Ft!!!
Quad 4x54W + függesztő 38000Ft!!!

Természetesen nem csak akvárium világításhoz használhatóak. Tökéletes Wabihoz, vagy esetleg segédfénynek fotózáshoz pl. backlight stb. Emlekeztetőnek amikor még wabik felett voltak egy korábbi Terran :)

7322190684_4d732ec7f0_b.jpg
 
Van 2 Quad lámpánk amitől megválnánk. Mindkettő tökéletes állapotban.
Időszakosan voltak használva kiállításon és 1-2 hónapig a garnis akváriumaink felett. Az átalakításaink miatt felszabadultak, így egy új otthont keresnénk nekik. :)

Listaárhoz képest 20% kedvezménnyel vihetőek. Grátisz függesztő csomagot adunk hozzá. És természetesen alig használt fénycsövekkel adjuk.

Quad 4x24W + függesztő 26000Ft!!!
Quad 4x54W + függesztő 38000Ft!!!

Természetesen nem csak akvárium világításhoz használhatóak. Tökéletes Wabihoz, vagy esetleg segédfénynek fotózáshoz pl. backlight stb. Emlekeztetőnek amikor még wabik felett voltak egy korábbi Terran :)

Én lecsapnék a 4x24W-re. :D
 
Ez nem ééééééér.Nekem is kellett volna ,de csak most értem haza:banghead::banghead::banghead::banghead::mad:

Látod látod, 1 percig nem olvastad a fórumot és tessék! :) Nem lehet elég időt itt tölteni :D
Legközelebb remélem sikerül elkapni. Esetleg még tiéd lehet a 120-as lámpa, ha ügyesen sikerül félbevágni, akkor két 60-as is lehet belőle :cool:
 
Back
Oldal tetejére